Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodtam valakivel akit...

Miért álmodtam valakivel akit utálok?

Figyelt kérdés
Van egy ember (ismeros) akit szo szerint utalok, mert az eletemet megkeseritette. de megis vele almodtam. az volt, hogy ult egy asztalnal, es egy papirt irt ala, es en meg anyukam (ő se birja az illetot) alltunk folotte karba tett kezzel es neztuk (arra is emlekszem hogy bennem meg voltak negativ erzesek is, es ilyen lenezoen neztem le ra). ennek mi lehet a jelentese? miert jon pont ő elo az almomban?

2021. dec. 17. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy rajongsz érte, vagy épp utálod, a lényeg, hogy többet foglalkozol vele, mint kellene. Valamilyen szinten része lett az életednek (ez esetben negatív értelemben), ezért jön elő az álmaidban. Persze, addig nincs gond, míg nem válik visszatérő álommá.
2021. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!