Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Már kiskoromtól kezdve mindig ér valamilyen megalázó szerencsétlenség ami ellen nem tudok mit tenni csak megtörténik. Pl ha mentünk kirándulni csak én hánytam a buszon és mindenki rajtam rögött, mamámnál hányt a kutya sötet volt beleléptem és még a gatyám is olyan lett. Baráti társaságban én lököm fel a sört véletlenül, minden telo sörben uszott. Szeretném megtudni mit tehetek ezek ellen?

2022. jan. 3. 20:47
 1/4 Aonime válasza:
100%
Tudom milyen érzés, néha inkább próbáld meg kívülről figyelni a dolgokat, és lassan lazán kell kezelned minden olyan cselekedeted, ahol van rá esély hogy be égsz, többi meg csak szerencsén múlik, aztán már nehéz irányítani, de kívánom hogy legyél szerencsés!:)
2022. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Velem is előfordulnak ilyenek, de nem olyan ciki mint ahogy gondolod. Nagyon megalázó szerencsétlenség ért engem is, nevettek is rajtam, de egy idő rájöttem hogy ez az aktuális vicces, és a 99%-t az ilyen eseteknek elfelejtik, szóval nem érdemes ráparázni. Az 1% pedig olyan, hogy egy idő után te is nevetsz rajta.

Sok mindenki mással is történnek ilyenek, csak ugye mindenkinek a saját nyomora a legrosszabb.

Az hogy a sört véletlenül elborítod, annak lehet az az oka, hogy elbambulsz, és a saját kis világodban "létezel". Esetleg nem tudsz egyszerre sok dologra figyelni, pl. sztorit mesélni és felállni egyszerre. Ha jobban odafigyelsz szerintem el meg tud oldódni.

Azzal hogy behánysz a buszon nem lehet mit kezdeni. Mi sosem nevettük ki azt aki nem bírta az osztálykirándulásokat. Szerintem emiatt ne szégyelld magad.

2022. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon aranyosak vagytok!!!
2022. jan. 4. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem folyamatosan történtek ilyen dolgok egészen kicsi koromtól kezdve, valahogy mindig sokkal többször és durvábban lejárattam magam, mint mások (lehet, hogy csak én érzem így, de tényleg voltak NAGYON durva esetek, amiknek nagyon kis százalék esélyt ad az ember, hogy bármikor is megtörténhet), viszont amint elkezdtem tudatosabb lenni, minden lépésemre odafigyelni, ez a dolog javult. Viszont egy idő után olyan szinten befeszültem amiatt, hogy folyamatosan ezt figyeltem, hogy pont az ellenkező hatást értem el. Most kb. két éve (21 éves vagyok) jutottam el oda, hogy tudok laza lenni. Úgy fogom fel, hogy ha történik valami, történik valami. Ember vagyok, szerencsétlenkedek, de mindenki más is. Különösen egyetemen látszik ez, mikor szorosabb kapcsolatba kerülsz emberekkel. Tudni kell magadon nevetni, de nyilván ha olyan történt, amin nem tudsz nevetni azt el kell intézni azzal, hogy ezzel nem tudok mit csinálni. Rosszul voltam, hánytam egyet, na bumm! Aki ezen nevet meg megaláz, az is hányt már életében, és bármikor kerülhet ugyanolyan szituba. :)
2022. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!