Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeretem az életet.?

Nem szeretem az életet.?

Figyelt kérdés
Tudom mar sok ilyen kérdés van itt.De ilyen formában még nem láttam,mindig valaki panaszkodik hogy nincsenek barátaim,nincsen barátnőm.Nekem megvan mindenem úgymond de nem lelem örömöm semmiben utalok a barataimmal lenni utalok dolgozni,sose volt még olyan munkám amit elvezek,foloslegesnek tartom a penzkeresest,semmi nem tesz boldogga csak ugy letezek de minek?

2022. jan. 4. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

"Nem szeretem az életet.?"


Akkor szeresd meg valaki másét ... már fél siker, ha van egy társad.

2022. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az égvilágon semmi nem érdekel?

Mert ha valami már érdekel, akkor kereshetsz hasonló munkát... nem feltétlenül nálunk.

2022. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, sztem te biszex vagy, csak nem vallottad még be magadnak.
2022. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"utalok a barataimmal lenni utalok dolgozni,"

A barátaid nem barátok, maximum haverok, és nem hozzád valók. A munkádat nem szereted.

Keress olyan embereket, akiket szeretsz, tisztelsz, akikkel jól érzed magad és akikkel megbíztok egymásban.

Új munkajely is kéne neked, és lehet, hogy új szakma, ami igazán érdekel.

Tehát változtatnod kell, tenned azért, amit szeretnél.

2022. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!