Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmit nincs kedvem csinálni...

Semmit nincs kedvem csinálni mostanság. Mitől lehet és és hogy változtassak?

Figyelt kérdés
Semmit sincs kedvem csinálni ami ugymond megerőltető pl tanulás, edzés, kimozdulni stb Ha tehetném egész nap itthon fekudnék sorit néznék és csokit ennék. Mondanám hogy ez újdonság de egy ideje már ez van és nagyon elegem van ebből. De ha próbálok szorgalmas lenni aktív lenni tanulni stb egy idő után úgy lefaradok hogy az hihetetlen. A suliba sincs kedvem menni mert nem igazán érzem jól magam, jó fejek az osztálytársak de nincsenek úgymond barátaim csak ilyen spanok akikkel elvagyok de semmi extra és emiatt magányosan érzem magam nagyon. Ez lehet depresszió? Vagy túlzott lustaság? Hogyan valtoztassak ezen ? Mit gondoltok?

2022. jan. 10. 19:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy bármi “megerőltető” dolog csinálása pl tanulás, suliba mennél stb nagyon lefáraszt és ahogy belegondolok a COVID meg minden előtt jó volt minden akkor szerettem sőt imádtam suliba járni ide oda mentünk a barátnőimmel tele voltam eletkedvvel de most meg épp az ellenkezője. Pedig a giminek kene a “legjobb időszaknak” lennie ahogy az emberek mindig mondjak de remelem lesz ez még jobb
2022. jan. 10. 19:47
 2/2 anonim ***** válasza:
depresszió. Ellenlépések: d vitamin, multivitamin, ca+mg, sport
2022. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!