Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális hogy ezt érzem?...

Az normális hogy ezt érzem? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki azt mondta hogy az egyik legjobb barátja vagyok kb olyan 2 hónapja, és amikor ketten vagyunk akkor tök jól elbeszélgetünk. Amikor nagyobb a társaság akkor általában valamiért nem tudok annyit beszélni vagy hülyülni, mert valamiért nem megy, és ez nagyon zavar, mert van a társaságunkban két haverom és mindig velük röhög, mert ők ilyen vicces dolgokat mondanak meg mit tudom én, szóval hülyül velük. Én nem tudok ilyenkor mit csinálni általában és nevetni se tudok azon amiket mondanak, mert sztem annyira nem vicces. Azt érzem hogy el fogom veszíteni a barátságát, mert unalmasnak tart vagy ilyesmi és elhanyagolna, mert rájön hogy nem is vagyok jófej. Nem szeretnék többet barátságnál a lánytól, de nekem ő a legjobb haverom és nem akarom elveszíteni. Mit tegyek?
2010. szept. 8. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
mondd el neki azt amit ide írtál. ha tényleg jó barátok vagytok ezt megérti.
2010. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nemtudom, lehet hogy az én hibám, mert sztem unalmas vagyok mert nem tudok mondom úgy hülyülni mint ők ketten... persze nem is akarom kisajátítani, csak ott vagyunk a suliban és szinte alig beszélünk... persze lehet hogy ez az alig beszélünk csak szubjektív. Csak én azt érzem hogy sokkal többet szeretnék vele lenni.
2010. szept. 8. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy unalmasnak-e tart.

"Azt érzem hogy el fogom veszíteni a barátságát, mert unalmasnak tart vagy ilyesmi és elhanyagolna, mert rájön hogy nem is vagyok jófej."

Ezt is nyugodtan mond meg neki.

Egyébként, miért nem tudod megmondani neki?

2010. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát azért mert így is nem valami sok az önbizalmam és mindig vele beszéltem meg a dolgaim, és mindig segített, csak ilyenekkel fárasztani nem valami jó, mert énse lennék boldog ha mindig a nyavalygásom kéne hallgatnom, mert ő már mindent megtett igazából...
2010. szept. 8. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy önmagadat add és nem kell affektálnod, hogy ő emiatt kedveljen. Ha tényleg csak barátságról van szó akkor legyél felszabadultabb, próbáljatok közös programokat szervezni ahol jól érezhetitek magatokat. Ha az érdeklődési körötök is egyezik valahol az máris lehet egy beszédtéma. A lányok szeretik ha figyelnek rájuk! No görcsölés, csak lazán!
2010. szept. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!