Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj velem? Volt néhány...

Mi a baj velem? Volt néhány csalódásom a múltban. A családommal kapcsolatban is. Es párkapcsolatban is. Nemrég megismertem egy fiút. És ő minden ertelemben tökéletes. Úgy erzem, hogy rá vágytam egész eletemben.

Figyelt kérdés
És ő is így érzi, szerelmes belém, szeret, Velem akar lenni, velem tervezi a jövőt. Össze akar költözni. És így nem nagyon tudunk találkozni, hetente is alig. Iszonyatosan hianyzik, de nem tudom mit csináljak. Úgy erzem, hogy itt van egy fiú aki őszinte és tényleg engem akar. És legszivesebben elmenekulnek vele világgá. Minden és mindenki elol. Hogy csak ő legyen meg én. Mégis félek teljesen odaadó lenni mert nem érzem hogy én ezt megerdemlem, félek hogy mar nem fog így erezni irantam. Mi a baj velem?

2022. jan. 25. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Félsz a változástól.

Én azt mondom, hogy szép fokozatosan.

Először menj el vele nyaralni pár hétre.

2022. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"így nem nagyon tudunk találkozni, hetente is alig"

Miért nem tudtok sűrűbben találkozni?

Mióta ismeritek egymást?

2022. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A hit és a valóság két külön dolog. Az álomkép vonzó és csodálatos. Mindenki boldog lenne vele. Csak sajna a valóságban nem létezik. Egy darabig persze elhiheted hogy mégis....

Az élet ad pofonokat, de addig amíg nem kapod meg addig kaphatsz csodás érzéseket. Ezeket tekintsd ajándéknak és tudd hogy nem tart örökké!

2022. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3 hónapja ismerem.

Csak még soha nem éreztem ilyet senki iránt és mindketten akarjuk. És tudom hogy nem tart semmi örökké és ezért fáj hogy talán ez sem. És még nem vagyunk együtt, miattam, ő már régóta szeretné, csak félek hogy idővel elmúlik és ott maradok törött szívvel, szóval vannak félelmeim meg kételyeim még és ezt el kell engednem és élvezni azt ami van ameddig lehet

2022. febr. 5. 13:38
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyébként azért nem tudunk sűrűbben találkozni mert én suliba járok ő meg dolgozik és azért nem is lakunk olyan közel egymashoz

Persze van olyan is, amikor meg tudjuk oldani hogy 2-3x talalkozzunk egy héten

2022. febr. 5. 13:43
 6/8 A kérdező kommentje:
De a három hónap alatt 9-10x talalkoztunk
2022. febr. 5. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Vajda János feszegeti költészetében azt a kérdést hogy mi a nagyobb veszteség: Valami szép átélése után siratni annak elmúlását, vagy megfosztva lenni magától az élménytől is mert sosem történt meg...


Kb ez a te dilemmád is. Lám, kétszáz év ide vagy oda és nincs új a nap alatt.


Én belemennék, de te tudod.

2022. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak az csalódhat, aki elvár dolgokat.

Ha építed és segíted a dolgokat, örülsz a jónak és otthagyod a rosszat, csak a jó marad neked.

2022. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!