Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Egy mániákus...

Mit tegyek? Egy mániákus rögeszméje vagyok

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit pár napja ismerek kedvesnek tűnt aztán elkezdett furcsább lenni írt nekem szerelmes verseket de azt mondta ha elhagyom akkor begyógyszerezi magát mert olyan vagyok neki mint az apja, mit csináljak?

#rögeszme #elmebeteg #Borderlineszemélyiségzavar
2022. febr. 7. 01:25
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem a te dolgod. Ha úgy érzed akkor hívd ki rá a rendőrséget
2022. febr. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Öngyilkossági szándék esetén ki kell hívni hozzá a mentőket. Sajnos mást nem tudsz tenni.
2022. febr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
49%
Te is összejöttél Bellàval???
2022. febr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Add meg a számát! :D
2022. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Attól is függ, hány éves. Öngyilkossággal zsarolgatni érzelmileg embereket egy "fejlődő szervezet" önsajnáltató húzása. Az esetek nagy részében nem ölik meg magukat. Ha mégis öngyilkosságot kísérel, az nem a te dolgod, inkább a pszichiátriáé. Beszélgetnie kellene valakinek ezzel a fiúval/lánnyal, aki nem te vagy.
2022. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!