Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 1-2 beszólást valaki pls!?...

1-2 beszólást valaki pls!? Lent info

Figyelt kérdés
az osztálytársaim folyton szopatnak:/ és úgy érzem gyíknak néznek....mert én nem tudok úgy pofázni meg beszólogatni engem nem hívnak sehová.. buli ilyenek.. pedig egyáltalán nem vagyok az... kondizok kosarazok.. normálisan öltözök a lányok szerint helyes is vagyok... :S reggel félve megyek a suliba, hogy be szólnak e? szopatnak e majd egész nap? :S mit tegyek ? :S pls segítsetek! hogy érjem el, hogy tiszteljenek ismét??
2010. szept. 11. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira kemény vagy suli után elintézzük, stb.
2010. szept. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kondi helyett taqnulnod kellett volna és akkor felvettek volna olyan iskolába ahol normálisabb a társaság...
2010. szept. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi, de első sorban olyanokra gondoltam, hogy amivel betudom égetni mindenki előtt és görcsöt kap mindenki.. és a srác meg a beszarik a szégyentől
2010. szept. 11. 00:57
 4/8 A kérdező kommentje:
4.00 egész volt az átlagom amivel felvettek...gimibe járok és nagyon jó a színvonala... csak hát nagy része ilyen nagyképű p.cs :/ én meg nem vagyok az a fajta, hogy beszólogatok mert attól vagyok kemény....
2010. szept. 11. 01:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyúrd ki magad.

Vegyél ampullát vagy valami cuccost és nem fognak beszólogatni.

2010. szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
www.google.hu
2010. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi vanveled semmi?

Sültpókerarc!! xĐ

Hogy a bakalitlemet forgasson meg...#d

2010. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

SZ*rd le őket, ennyi.

Ha valamit beszólnak, közönyös arccal mondd, hogy "Aha" / "Ha te mondod" / "Ok" / "Köszönjük Emese"

Keress olyan embereket akikkel jól elvagy, velük dumálj, haverkodj.

Ha meg elkezdenek mondjuk ijesztgetni ( elindítják feléd az öklüket stb., és mondják hogy mit parázol ), azon nyomban üsd meg teljes erőből, lehetőleg úgy, hogy ne kelljen folytatni a harcot.

Többet nem fognak hozzád szólni.

2010. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!