Htr kérdése:

MIt tegyek? Info lent

Figyelt kérdés
Már hetek óta egy nyaktilóval álmodom ami mellett ott ülnek a legjobb barátom halott szülei,(öngyilkosok lettek) akik a nevemen szólítanak és hívnak. Szó szerint ezt mondják: "Gyere, várunk!" pszichológusnál is voltam 4szer eredmény nélkül. mit tegyek?
2011. ápr. 27. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én nem csodálkoznék azon hogyha kinyirják magukat többen is körülötted akk ieneket álmocc..

és miről álmodnál rosszat ha nem róluk?

ha csak ez jár a fejedben nem szabadulsz

csinájj vmi jót és hosszút

2011. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem tudom te mennyire hiszel ezekben,de a neten v vmi konyvben nezd meg a motivumok jelenteset es akkor ezek utan erdemes cselekedni..letsztul benned igy,vagy nem is tudom..de legalabb megnyugodsz

de ez durva lehet,en mostansag mind azt almodom ,h drogoznak mellettem..es az asztalom tele van vele..meg ilyen hulyesegeket..:-??


amugy a pszichologusok olyan izek az utobbi idoben...engem a szuleim elott kerdezettt meg regebb,ilyen hulyesegeket es en szegyeltem magam..es nm tudtam ugy igazan valaszolni.. nem segitett semmit..

2011. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!