Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon szomorú vagyok..mit...

Nagyon szomorú vagyok..mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem nagyon tudom kinek elmondani a problémámat,remélem itt meghallgattok. Sajnos 8 évesen elvesztettem apukámat,anyukámmal rettentően rossz a kapcsolatom,úgy érzem hogy senkit nem érdeklek,nincsennek barátaim,igyekszem mindenkivek kedves lenni de nem viszonozzák,az osztályom folyamatosan bánt engem,pár tanárral együtt.Van egy fiú akibe úgy érzem hogy szerelmes vagyok,de nagyon összezavar,sokszor fura és nagyon nagy hatással van sajnos a hangulatomra. nemtudom mitévő legyek,folyamatosan öngyilkos gondolataim vannak,mindentől ideges leszek,nem birok lenyugodni,van gyógynövény alapú nyugató,de nem hat. segítsetek kérlek:(

2022. febr. 25. 01:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy.


Minden probléma megoldásának az első lépése, hogy kijelentsük, ez így nem jó, ezen változtatni kell.


A helyzet pontos felismerése.


Úgy látom, hogy ebben nagyon jó vagy :)

2022. márc. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Iskola pszichologus? Nekem anno segitett valamennyire :/
2022. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!