Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj velem? Szeretem a...

Mi a baj velem? Szeretem a gyerekeket felöltöztetni jó melegen és annyi kapucnit húzni a fejükre amennyit csak lehet.Ha meglátok egy kislányt kapucnis kabátban mindig arra gondolok,hogy a fejére szeretném húzni a csuklyát és bekötni a kapucniját.

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és imádom a gyerekeket!


Kiskoromban volt egy nagyon jó barátnőm akinek az anyukája mindig felöltöztette a barátnőmet több réteg vastag kabátba és kapucniba.És nem csak őt hanem engem is. Tehát adott rám 2 kabátot majd símaszk és arra rá 3 kapucni(a kapucnin a behúzó zsinórt szorosra össze húzta és bekötötte+tépőzárt betépőzárazta a kapucnin). Így öltöztetett be télen a többi évszakban is szintén így csak annyi különbséggel,hogy nem húzott a fejemre símaszkot. Mivel sokat voltam a barátnőmnél és 9 évesek voltunk így mindig az anyukája öltöztetett be minket.Annyira rám ragadt,hogy mikor meglátok egy kislányt vagy kisfiút kapucnis kabátban és nincs a fejére húzva a kapcni akkor arra gondolok,hogy a háta mögé osonok majd a csuklyát a fejére húzom hirtelen és behúzom a zsinórt a kapucniján és bekötöm,hogy ne tudja kikötni. Tehát nem szeretném hogy megfázzon szegény. Esetleg van hozzám hasonló lány? Vagy járt valaki abban a cipőben,hogy az anyukája vagy bárki mindig több réteg kapucniba öltöztette? Ez nem troll kérdés vagy ilyesmi így normális hangvételű válaszokat várok.



2022. febr. 27. 05:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Huh, itt valami kacifántos pszichológiai probléma lehet a háttérben. A mentális egészség kategóriában több segítséget kapnál, mint a divat-és öltözködésben.
2022. febr. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Az én lányom sose tűrte magán a kapucnit, egész kicsi korában sem. Most 13 éves és az összes kabátjától le is szedte.


Szerintem ne foglalkozz mások gyerekeivel, főleg ne egy ilyen témában.

2022. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"arra gondolok,hogy a háta mögé osonok majd a csuklyát a fejére húzom hirtelen és behúzom a zsinórt a kapucniján és bekötöm,hogy ne tudja kikötni. "

Ez már bűntett - riogatás, kényszer, kényszer lenne!

2022. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Fura fétis. Megfelelő 18+os körökben ki tudod élni.
2022. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2-es kommentelő: Már sokszor próbáltam elnyomni magamban és nem foglalkozni vele de ez olyan mintha le kéne szokni arról, hogy levegőt vegyen az ember. Egyszerűen nem megy..


Ha a kislányával találkoznék akkor én rá adnék egy fényes kapucnis kabátot, majd a fejére húznám a csuklyát és a kapucni zsinórt össze húznám a kapucniján és bekötném szorosra. Csak a szeme látszódna ki, de rendesen kapna levegőt is. Ha vagy tépőzár a kapucnin akkor azt is betépőzáraznám. Ezeket azért írtam le, hogy lássa mekkora kényszer ez nekem.. Utálom ezt de egyszerűen nem tudok erről leszokni.. A kislánya meg nem fogja a kapucnit leszedni a fejéről mert nem is tudná.


Egyébként miért nem szereti a kislánya kapucnit húzni a fejére?


Csak van valami rossz emléke.

2022. febr. 27. 16:51
 6/15 A kérdező kommentje:
1-es kommentelő: Szerinted milyen pszichológiai probléma és hogy tudnék olyan emberekre bukkanni akik azokat kedvelik mint én?
2022. febr. 27. 16:52
 7/15 A kérdező kommentje:

4-es kommentelő:

Miért lenne bűntetett?

Csak nem fognak villamos széken kivégezni.. Szerinted?

2022. febr. 27. 16:54
 8/15 Kései Sirató ***** válasza:
90%
Húzd a saját fejedre a kapucnit! Másoktól tartsd magad távol, kérdező, mert a rendőrségen találod magad, ha ilyeneket teszel.
2022. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Te beteg vagy
2022. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9 és 10-es kommentelő.


Ti agybetegek vagytok és szigorúan kötelező orvoshoz járnotok mert a végén a börtönben kötöttök ki!


A 10-es kommentelő valószínűleg egy bántalmazott degenerált dagadt kisfiú.


9-es kommentelő: Tehát ha egy anyuka nem csak a gyermekére hanem a gyermek barátaira is rá húzza a kapucnit akkor börtönbe megy? xD


Te sem vagy egy éles kés a fiókban. Vagy esetleg te valami félre cseszett ember kísérlet lehetsz? Huuh hogy milyen emberek élnek fölöslegesen..

2022. febr. 28. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!