Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen ötlet lenne kiülni...

Milyen ötlet lenne kiülni koldulni az utcára hogy a szerelmem észre vegyen és törődjön velem?

Figyelt kérdés
Mivel máshogy nem érek el semmit erre gondoltam.Ki tenné még meg?
2022. febr. 28. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon hülye.
2022. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hát miért?
2022. febr. 28. 22:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Hisz úgy észre vesz.
2022. febr. 28. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Te például megnézed a koldusokat? Sokan úgy mennek el mellettük mintha láthatatlanok lennének. Amúgy meg a lány max rádnéz, de hogy odamenjen pátyolgatni... Na azt felejtsd el.

Akkor fog észrevenni, ha odamész hozzá és azt mondod, Helló, Zoli vagyok, egy suliba járunk, szeretnélek megismerni. Vagy valami ilyesmi. Legfeljebb elhajt, de észre lettél véve.

2022. márc. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2022. márc. 1. 10:01
 6/9 anonim válasza:

“Te például megnézed a koldusokat? Sokan úgy mennek el mellettük mintha láthatatlanok lennének. Amúgy meg a fiú max rádnéz, de hogy odamenjen pátyolgatni... Na azt felejtsd el.

Akkor fog észrevenni, ha odamész hozzá és azt mondod, Helló, Andi vagyok, egy suliba járunk, szeretnélek megismerni. Vagy valami ilyesmi. Legfeljebb elhajt, de észre lettél véve.”


Kérdező, így jobban tetszik? :D

2022. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha meg lány vagy, akkor még rosszabb azon gondolkoznod, hogy kimenj koldulni... Max sajnálni fog, de ezzel nem bolondítod magadba.


U.i.: ne nézz annyi szappanoperát. Az életben nagyon ritka, a koldus és királyfi mese happy enddel.

2022. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem nézek csak álmodozom
2022. márc. 1. 20:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó csaj vagy?

Ki a szerelmed? Ő tudja h mit érzel?

2022. márc. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!