Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért fura mindenkinek, hogy...

Miért fura mindenkinek, hogy egyáltalán nem vagyok szégyenlős? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nálunk lakik bátyám egyik haverja, aki 24 éves (bátyám már nem itt él velünk), "miénk" az emelet, ahol van ugye a szobánk, és egy fürdőszoba.

Nem tudok csukott ajtónál fürdeni, mert nagyon klausztrofóbiás vagyok.. Sokszor van, hogy lát fürdés közben, vagy pl amikor jövök ki a fürdőből, és csak törölköző van rajtam, esetleg egy szál bugyiban, mert úgy szoktam aludni.

Különben tök jóban vagyunk, bár keveset beszélgetünk, de minden este mikor hallja, hogy lefekszem, bejön, beszélgetünk kicsit, jóéjszakát kíván.. :) Tök aranyos szerintem. :)

Mások szerint folyamatosan stírölhet engem, merthogy húú én milyen jó csaj vagyok (nem én gondolom ezt magamról, egyedül csak mellemmel vagyok elégedett:DD)


Szóval aki ezt tudja, hogy ez így megy nálunk, a barátaim is néha megjegyzik, hogy ez milyen fura, szüleim bár már nem szólnak érte, de néha olyan furán néznek ránk, mintha lenne köztünk valami.. :/


15/L


2010. szept. 16. 20:03
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%
Ja, amugy ha nem erdekelne teged a pasi, ha ez szamodra termeszetes dolog lenne, akkor nem mondanad el masoknak.
2010. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
90%
igen ennek (az egészséges szégyenérzetnek) már gyerekkorban ki kell alakulnia... most már késő :-p kérdezz meg egy orvost.
2010. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Tényleg nem érdekel úgy, mint egy pasi. Max mint egy barát. És miért baj, hogy mások VÉLEMÉNYE érdekel?:)
2010. szept. 16. 20:17
 14/37 anonim ***** válasza:
92%
Kiscsillag, ezt simán magamutogatásnak hívják, olyan kis butuska lánykának képzellek el azok után, amit eddig írtál. Kifejezetten imponál neked ez a helyzet, és várod, hogy írjuk, biztosan azért nézeget, mert bombázó vagy. Hát legyen: szerintem biztosan azért nézeget, mert egy bombázó vagy! :DXD
2010. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk én egy dolgot nem értek:

Én szülőként szerintem fellennék háborodva "kicsit", hogy egy idegen nálad 10 évvel idősebb pasi csak úgy bejárkál a a fürdőbe, hozzád , miközbe meztelen vagy...

Arról nem te tehetsz , hogy nem érzed jól magad, ha be van zárva a z ajtó ezért nyitod ki az addig ok..

De hogy szülőként hagynám is? Na azt már nem.

Nem tudom veled mennyit foglalkoznak, de ez azért erős volt nem is kicsit..

2010. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Pedig nem vagyok butuska, és tudom, hogy bombázó se vagyok. Valamit félreértettél, vagy egy egyszerű kérdésbe beleképzelsz dolgokat. Üldözési mániád nincs?:)
2010. szept. 16. 20:19
 17/37 A kérdező kommentje:
Nem járkál be, amikor fürdök, de ahogy kijön a szobájából, onnan egyből lát, mert szembe van a fürdő.
2010. szept. 16. 20:20
 18/37 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, cicuska, majd ha rád veti magát, húúúúúúúúúú, de meglepődsz, mi? Viszketsz? Istenem, micsoda problémák... Hányok.
2010. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Mondd, jól érzed magad?:D
2010. szept. 16. 20:22
 20/37 anonim ***** válasza:
90%

A szüleid helyében elküldeném a háztól a pasast. Neked pedig megmegyeráznám,,hogy csak a szajhák illetegik félmeztelenül magukat egy féri előtt! Ez azt jelenti egy férfi szemében,hogy kmapható vagy mindenre!

Gondolom,nem arra várnak,hogy feleségül vegyen a bátyád barátja.

2010. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!