Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sohasem találok kapcsolatot...

Sohasem találok kapcsolatot az önértékelési problémáim és az elvárásaim miatt? 19/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én egy 155 centi magas 50 kilós duci lány vagyok, hajam sötét és szálkás a szemem is eléggé sötét. Sajnos eléggé rossz az egészségem bőröm színe is kissé sápadt. Gyakorlatilag egy korcs boszorkány vagyok. :(

Nagyon vágytam mindig is szőke, kékszemű fiúra, de itt a bökkenő. Ha lenne is nem tudnám elviselni az irigységet, folyton féltékeny lennék. Nagyon nagyon szeretnék gyönyörű magas szőke kékszemű lenni de ez sajnos nem adatott meg.

Így sajnos semmi sem jó, addig nem lesz kapcsolatom amíg a szemem nem lesz kék (vagy zöld) és a hajam nem lesz szőke (vagy legalább világos barna). Össze kell hogy illjek életem szerelmével. Különben sem szoktak sajnos szőke kékszemü fiúk sötét hajú lányokkal összejönni, mert nekik is magasak az elvárásaik és fennhordják az orrukat.

Tudom hatalmas elvárásaim vannak, de ha szőke kékszemű lennék senki sem ellenezné a magas elvárásaimat. A szép nőknek mindent szabad a csúnyáknak meg semmit és ez igazságtalan. :(

Létezik valami eljárás a szemszín megváltoztatására?

Ha szőke kékszemű cuki fiúm lenne akkor szégyellene engem? 🥺

Megfértőzném, megszégyeníteném?

A gyönyörü szőke, kékszemű fiúk a tisztaság és az ártatlanság megtestesítői én meg a gonosz démoni csábító alávaló nőszemény.

Most várjak addig amíg kifejlesztik azt a technológiát amivel szemszínt lehet változtatni vagy mondjak le erről az álmomról? Tudom válogatós vagyok, vannak barna hajú fiúk is de mint mar mondtam, ha szőke, kékszemű lennék mindenki elnézné nekem a magas igényeket. ( és akkor egyből a karjaimba ugrana egy szőke kékszemű fiú )

Másrészt. A magasság. Nekem mondták már azt is hogy állva le sz*phatnék bárkit mert olyan alacsony vagyok. Nagyon aggaszt az alacsony termetem is.

Fő probléma az hogy betegesen féltékeny vagyok és ha valami isteni csoda folytan olyan fiúm lenne akkor naponta sirnám a párnámba magam az irigysegtől és a féltékenységtöl. Ez patthelyzet.

Legszívessebben azt tenném ha sok pénzem lenne, mint az a Zürichben élő lány (Celine Centino) aki teljesen átalakította magát. Például a lengőbordáit kivettette.

Bocsánat a hosszú sorokért.

Most akkor mondjak le erről az ideálomról vagy fessem be a hajam, vagy kontakt lencse vagy sportoljak vagy mit tegyek? 😭😔



2022. jún. 7. 19:45
 841/844 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk a rossz tanulo bekokozva,becsiccsentve,masnaposan bemegy, batran, lazan ledaralja az anyagot es kap egy 5öst."

Csak a szokásos hülyeség, a szokásos módszerrel "levezetve".

Detti, az a baj, hogy hülység amit mondasz, hatalmas logikai bukfencekkel. Te mindig azt csinálod, hogy elkezded a gondolatmenetedet valami egészen értelmes nyitással, de aztán az első mondat után teljesen hibás, egészen aberrált következtetéseket vonsz le. Azt aztán még hibásabban gondolod tovább, viszont annál vehemensebben beleéled magad. A legvégén pedig valami hatalmas nagy hülyeség kerekedik ki, amivel rendszerint a drogos ideológiádat akarod igazolni.

Az való igaz, hogy a stressz, és a feszültség teljesítményromboló hatású. Miközben sok iskolai szokás pont a stressz-szint növelését célozza meg. Ha nem is direkt az a fő feladata, de az is benne van. Pl. miért kell vizsgára kiöltözni? Egyrészt ez egyfajta alárendeltségi viszony kifejezése (te csak egy vizsgázó vagy, ők meg a feletted álló vizsgáztatók), másrészt pedig igen, ez a bestresszeltetésre szolgál. Ez egy középkorból visszamaradt szokás annak éreztetésére, hogy itt nagy nyomás van rajtad. Szerintem is nagy hülyeség, és emiatt sokszor az eredmény nagyon el tud térni negatív irányban a valóságtól.

De!

Az baromság, hogy aki hármasra tudja, az "lazasággal" jelesre vizsgázzon. Esetleg szóbelin egy olyan tanárnál, aki nincs a szakmaiság magas szintjén, még lehet befolyásolni az előadásmóddal. De egy kompetens vizsgáztató azt fogja nézni, hogy mennyit tudtál, és mennyit nem. Írásbelin meg pláne. A lazaság pedig nem fog tudást adni. Lehet valakinek akármilyen jó az előadókészsége, ha mondjuk vizsgáznia kellene a retrovírusok szaporodásának biokémiájából, de lövése sincs róla, hogy mi az a retrovírus, de még a vírusokról is csak annyit tud, amennyit a hírekben hall, akkor sehogy nem fog átmenni azon a vizsgán.

Egy bedrogozott ember meg főleg nem. Eleve a legtöbb drog tompítja az emlékezetet, és a gondolkodási készségeket. Ha előtte nem tudta, hogy pl. hogyan kell az egyenletével megadott körhöz külső ponton keresztül húzott érintők egyenleteit felírni, akkor azt a Marika hatására sem fogja tudni.


Egyébként meg kissé túldramatizálod. A legtöbb vizsga így vagy úgy, de javítható. Nem sikerült jól az érettségid? Ha utána OKJ-re mész nappali tagozaton, ingyen mindegyik tárgyból mehetsz újra érettségizni, ami ha rosszabbul sikerül, akkor nem számít, ha jobban sikerül, akkor meg kérheted a jobbat. Sőt, ha megtáltosodsz, utána még emeltezni is mehetsz. 30 éve még nem voltak ilyen lehetőségek, ott tényleg volt, hogy egyetlen rosszabb teljesítményen egy ember sorsa múlott. Most legtöbbször csak időt veszít az ember, de a lehetőség ott van előtte.

2023. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 842/844 A kérdező kommentje:

Ki is kell öltözni? Szándékosan növelik a stresszt 😭😭😭😭😭

Soha nem lesz érettsegim a stressz miatt

Rohadt k*rva rendszer csak azt nezi ki mennyire stresszes es direkt stresszelik az embert

Én a diaktünteteseket ilyen kiöltözött ünneplőruhat és öltönyt fogok égetni! Halál a stresszeltetőkre! Felek az erettsegitől

Itt magyarorszagon erték a stressz es ezert zabalom tele magam mindennel a stressz miatt

Ezert van ennyi dohanyos alkoholista

Cigiznem kene hogy lenyugodjak 😭😭😭😭

2023. febr. 2. 14:09
 843/844 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen még a kérdés eredeti felvetése az volt hogy nem talász kapcsolatot a magas elvárások miatt. Most oda jutottunk hogy prosti akarsz lenni, arra vágysz hogy bárki egy buliban megfarkaljon. Most már kb bárki jó még egy uborka is és a magányodban sírsz. Ez a történet jó tanulsággal szolgálhat azoknak a lányoknak akiknek magasak az elvárásaik. Most már érdekes nem az a fontos hogy szőke kékszemű legyen.
2023. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 844/844 anonim ***** válasza:
83%
#843: ott a pont.
2023. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!