Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek is előfordul néha,...

Veletek is előfordul néha, hogy minden különösebb ok nélkül rossz kedvetek van és legszívesebben mindenen bőgnétek?

Figyelt kérdés
Mert nekem ma egész nap ilyenem van. Ha van kedvetek panaszkodjatok kicsit :S
2010. szept. 21. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ritkán fordul csak elő
2010. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia, velem igen, pedig fiú vagyok. Tényleg sokszor van olyan, hogy kicsit megzuhanok. Mondjuk 3-4 hetente. Ekkor egy 2-3 órára olyan vagyok hogy semmihez nincs kedvem, nem találom a helyemet a világban, nem érzem hogy értékes lennék, egy kudarcként tudnám leírni az életem.... Rohadt szar... Aztán Néhány órán belül beindul bennem spontán a belső párbeszéd, hogy "de igenis jó vagyok ebben" "de igenis képes vagyok erre-arra is", meg eszembe jutnak az emlékek, amelyek pozitív hangulatba hoznak. Aztán ekkor új erőre kapok és ismét megy minden tovább, szépen a kerékvágás szerint...


Kicsit én ezt ilyen mini-depressziónak érzem. Általában tök optimista vagyok, csak a jót látom mindenben... Gondolom néha kell az elmének egy kis "ellentétes irányú" működés is, nem tud állandóan optimista lenni...

2010. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én legutóbb amiatt kezdtem el sírni, mert anyám azt mondta, keksz helyett almát egyek. Néha suliba is csak minden ok nélkül sírhatnékom támad. Kb. 2 hetente vagyok ilyen állapotban, néhány órára.
2010. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

20.13-as igazad van. én alapvetően egy nagyon vidám ás mosolygós természetű lány vagyok, ha szomorú vagyok-lehet hogy hihetetlennek tűnik-nem tudom kimutatni, akkor is ugyanúgy nevetek mint máskor, de aztán amikor egyedül vagyok mindig átgondolom a dolgokat általában sírok és sajnálom magam, de amikor iskolában vagyok megint mosolygok. ma is így volt. pedig néha olyan jó lenne szomorúnak is látszani, nem csak annak érezni magam. az állandó vidámságom miatt vannak akik nem vesznek komolyan, sajnos szinte senki....de aki nem lát belém és nem ismer, lehet, hogy ezt most nem érti meg...

amúgy 16/L

2010. szept. 21. 20:19
 5/11 A kérdező kommentje:
20.17-es megértelek! Köszi az eddigi válaszokat!
2010. szept. 21. 20:20
 6/11 anonim ***** válasza:

20:13 vagyok.

Ilyenkor jön jól igazán egy barát, aki meghallgat, aki előtt nem kell rejtegetni semmit, mert nem ítél el akármit is csinálsz... Nem kell semmi okosat mondania, nem kell megoldania a problémád. Egyszerűen ha empátiát gyakorol és megérti amit mondasz, megérti hogy mit élsz át, akkor az hatalmas megkönnyebbülést hoz és a szeret érzése ismét előtérbe tud kerülni :) ...

2010. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én akkor vagyok ilyen, ha nagyon elfáradtam, kimerültem, több nap/hét/hónap kemény vmi után. Akkor ált eltörik a mécses. Meg ha épp megvan, akkor is érzékenyebb vagyok kicsit.

Olyan vagyok, mint egy nagy fazék, ami csak telítődik. Aztán egyzser csak sok lesz, és akkor minden kiömlik. :)

2010. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Még azt is veheted számításba, hogy megvan-e vagy nem sokára megjön... Én akkor nagyon sokszor ingerlékeny/változó hangulatú vagyok és olyanokon szoktam elbőgni magam, hogy egy öregebb bácsi átmegy az úton meg ilyenek (fura tudom)
2010. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
makacska, nem, egyáltalán nem fura. Imádok mindenre evolúciós eredetű magyarázatot találni, és a ciklusokkal járó ingerlékenységre is van ötletem...
2010. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szokott lenni... de hála isten ritkán. olyan 3hetente. Kis öszzezörrenés is elég, és elbőgöm magam. Tiszta bunkó vagyok akkor, és azon is eltudom magam sírni, ha anyu azt mondja,hogy nyissam ki az ablakot. egyszerre elkezdek veszekedni,hogy mért nem nyissa ki ő...stb. Eléggé szar. :S

olyankor azt érzem,hogy semmi nem jó, ahogy élek...

Ilyenkor csak ülök, lesem a plafont és sírok.

2010. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!