Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Személyiségzavar vagy kábítósz...

Személyiségzavar vagy kábítószer sóvárgás?

Figyelt kérdés

Úgy a legjobb az orgazmus önkielégítés közben, ha saját magamra gondolok leginkább úgy, ha felelevenítem, azokat a pillanatokat amikor kokaint ecstasy-t vagy MDMA-t fogyasztottam (pár alkalom volt) és ahogy közben magamat láttam, éreztem.


Mitől lehet? A drogok csalogatnak vagy szimplán egoista vagyok? Vagy esetleg személyiségzavar?

Másnak is van hasonló tapasztalata, akár csak úgy, hogy simán magára gondol közben vagy tükörben nézi magát?

És ez mennyire normális egyáltalán, ha a kábítószereket leszámítjuk csak alapból az hogy magamra gondolok közben? Van valami bajom? 26 éves nő vagyok



2022. júl. 20. 07:56
 1/1 anonim ***** válasza:

ne reménykedj...te teljesen normális vagy..ne képzelj magadról valami rosszat.

nincs semmi bajod.

2022. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!