Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tönkretud tenni egy embert a...

Tönkretud tenni egy embert a magány?

Figyelt kérdés

2022. aug. 10. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Ha önként választja, mert a környezetében valamennyien idióta barmok, akkor nem. Személyes tapasztalatból mondom ezt.
2022. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Hosszutavon sajnos igen, de ez nagyon nagyon ritka
2022. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
68%
Persze, hogy tönkre tud. Én 26 éves vagyok, 5 éve teljesen magányos,
2022. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
69%
2#. Látszik fogalmad sincs az egészről. Nagyon nem ritka....
2022. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Volt sporttársam ilyen. Ő útkeresésnek tartja én züllésnek és leépülésnek látom.

20 éve alfahím volt. Most egy huszadrangú bolond akire rá se nèznek a nők, nincs munkája se pedig szakmája és főiskolája is van. A családja pedig módos.

Nagyon elkallódott.

2022. aug. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#2


Nem ritka, totál gyakori!



Kérdező!


A válasz igen.

5 évig nem mentem emberek közé pánikbetegség miatt. Előtte vezető személyiség voltam. Voltak barátaim, akikről kiderült, hogy csak azt hittem, hogy azok, mert amint beteg lettem, egyik sem keresett, egyik sem kérdezte meg, hogy vagyok. Nem mentem bulizni, nem volt, aki fizessen, hát már nem is kellettem.

Ha nem lett volna a nagymamám és édesanyám, már nem lennék itt.

Azóta eltelt 17 év, egy barátnőm van, az édesanyám.

2022. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!