Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem találom a boldogságot(?) ...

Nem találom a boldogságot(?) Mit tegyek? Valaki, hasonló tapasztalatok esetleg? Mivel lábaltatok ki ebből?

Figyelt kérdés

Üdv!

19 éves srác vagyok.


Kb 4-5 éve volt egy törés az életemben, az akkori “baráti társaságom” kilökött magából.

Azóta visszatér ez az érzés, tulajdonképpen nem látom azt, hogy miért érdemes élnem.


Velük is jóban vagyok azóta, rengeteget fejlődtem.

Lefogytam, nagyon jól teljesítek azóta az egyetemen, munkakeresésben vagyok épp, lett millió barátom, fordultak meg lányok az életemben, ugyan most nincsen, hiányzik is, de nem hinném, hogy ez lenne a boldogság kulcsa, legalábbis egyelőre nem.

Van egy -ugyan nagyon nem tökéletes-, de szerető családom, ezt nagyon is értékelem!!:)


Szerintem kívülről úgy néz ki, hogy nagyon is sínen van az életem (és talán ez így is van, csak én nem érzem…), de nagyon szenvedek.


Magányosnak, elveszettnek, céltalannak érzem magam.

Ugyan nagyon nagy vágyaim vannak(túl nagyok??), de mégis úgy érzem, hogy nincs miért felkelnem. Talán mert tudom, hogy azoktól sem lennék hosszútávon boldogabb?


Kegyetlen ez az állapot. Tényleg.


Remélem valaki tud valami okosat írni!

Szép napot!



2022. jún. 28. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem találni kell a boldogságot, hanem megélni magadban. Örülni mindennek, ami van és még lehet. Kreatív hobbit ajánlok, az tuti jó hatással lenne rád!
2022. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Milyen hobbira gondolsz?:)


Konditerembe járok, azt nagyon szeretem, illetve a motorok érdekelnek nagyon, újítok is fel egy régit most.

Ezen kívül pedig minden ami közösségi program jöhet.


Illetve minden új, kreatívabb ötletet is várok!:)

2022. jún. 28. 23:14
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Ezek nem kreatív hobbik! :D


Festés, írás, modellezés, fotózás stb. ezek az alkotói munkák építik a lelket. De a motorújítás sem rossz!

2022. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem tűnsz boldogtalannak, szerintem csak egy csaj kell neked - vagy egy pasi! :D
2022. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Pasi az fix nemxddd


Bennem van, hogy jó lenne egy stabil, boldog párkapcsolat, próbálkozik is az ember, de egyelőre nem találtam meg azt a lányt.


Vagy csak én nem kellettem neki…:’D

Lehet, hogy olyat utasítottam el akit nem kellett volna.


Mindegy is.

Lehet, hogy ez hiányozna?


Az elsőnek is lehet igaza.

Ilyesfajta hobbim, azon kívül, hogy a telefonommal egy-egy szebb naplementét, épületet vagy hasonlót megörökítettem nem nagyon volt még.

2022. jún. 28. 23:32
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Pedig nem nehéz,beírod hogy Boldogság.hu és kész.
2022. jún. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
95%

A KOMOLY párkapcsolat azért kell neked mert az be fog benned indítani egy kémiai folyamatot "rózsaszín köd" és olyan boldog leszel tőle hónapokig mintha a felhők között lennél. Aztán elmúlik... de szeretnéd hogy visszatérjen az érzés úgyhogy összeházasodtok és gyereket vállaltok. A gyerek vállalás pedig újabb felhőtlen apai biokémiához vezet. Ekkor van az az effektus hogy egy pillanat alatt felelősségteljesebbé vállik egy férfi ez pedig szintén boldogsábhoz vezet.

Miután megszületik a gyerek onnantól pedig folyamatos öröm fog érni mikor látod hogy az utód amit csináltál fejlődik, járni tanul, beszél, egyedül kakil stb...


Szóval ja legyél boldog...

2022. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
79%

#3

Úristen! Miért kéne neki feltétlenül egy "kreatív hobbi"???! Olyan hobbi kell neki ami örömet okoz! Sok hobbi a társaság miatt okoz örömet az embernek vagy mert minden nap azt érzi hogy fejlődik és tanul valamit!


#6

Poénok nem fognak segíteni a csávó boldogságán... Sebtapasznak is kevés

2022. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8: azért, mert a kreativitás/alkotás gyógyítja a lelket és boldogságot okoz! Nem véletlenül alkalmazzák terápiaként is.


De mint utána írtam, én úgy látom, csak csaj kéne a srácnak, mert nem tűnik igazából boldogtalannak. Pár jó kufirc megoldja a dolgát. :)

2022. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9.:

Nem mondtam, hogy az nem volt…:D


Bár az utolsó már egy hónapja, tény.xd

Na meg önmagában nem feltétlenül segít szerintem, a kapcsolat maga talán lehet, hogy többet számítana. Az nem volt sajnos.

2022. jún. 29. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!