Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezhetnék barátokat?...

Hogyan szerezhetnék barátokat? Adjatok valami tanácsot pls :c

Figyelt kérdés

Nincs senki aki megértene, meghallgatna, és a volt párom is nemrég szakított velem, azóta teljesen magányosnak érzem magam. Nem tudok mit kezdeni magammal és egyre több káros gondolatom van emiatt. Igazából soha nem voltak barátaim, mindig próbáltam valakihez csapódni de sehol sem kellettem igazán. Megértem mert egyáltalán nem vagyok kellemes társaság vagy jófej személyiség, de ettől függetlenül én is vágyom emberi kapcsolatokra. Betegesen visszahúzódó vagyok, szorongok ismeretlen emberek közelében, ezért szinte esélytelen hogy új ismerettségeket kössek. Úgy érzem hogy mindenkinek van egy legjobb barátja/barátnője és csak én vagyok ilyen szerencsétlen.

Van még valaki hasonló helyzetben? Kérlek segítsetek. T-T 23/L



2022. aug. 12. 02:19
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia! Én is hasonlókat tudnék írni magamról. Nem akarsz beszélgetni? Hátha előbbre jutunk. 20/F
2022. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!