Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Mióta meghalt a...

Mit tegyek? Mióta meghalt a barátom, nem tudok mihez kezdeni.

Figyelt kérdés

Közel egy éve meghalt a nagy szerelmem. még 14 évesen ismertem meg a középiskolába... Minden percre,pillanatra emlékszem. Az első csókra... szóval mindenre.

Viszont szörnyet halt egy motorbalesetben 10 hónapja. Én azóta teljesen összetörtem. Iskolába sem jártam majdnem 2hónapig. Teljesen elhanyagoltam magam... volt,hogy egész nap a szobámba ültem, a közös képeinket nézegettem és addig sírtam míg el nem ájultam.

Hétvégén elvittek barátaim bulizni. Hogy ismerkedjek már, mozduljak ki, mert ez így nem okés. Egy fiúval beszélgettem, és megakart csókolni. Egyszerre eszembe jutott a barátom... és úgy éreztem mintha megcsalnám és inkább mondtam a srácnak,hogy nekem barátom van, és nem lehet. Elmentem a szórakozó helyről és hajnali 3:15kor kimentem a temetőbe.

Tudom hogy ez így nem normális de nem tudok mit tenni. :( Egyszerűen nem megy, hogy rá nézzek más fiúra. nekem csak Ő kell!:(

Mit tegyek szerintetek?

18L


2010. szept. 23. 22:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ezen a problémán csak az idő fog segíteni, - be kell, hogy forrjon ez a lélektani seb, amely rossz helyen van, s egyelőre időről-időre "beleakad valamibe", felszakad.

Sporttevékenységet javaslok Számodra, társaságot, közös programokat EMBEREKKEL.

A seb idővel összeforr - végérvényesen, - de aztán "EL KELL, HOGY ENGEDD" a Barátodat, - bele fogsz hülyülni az önsajnálatba, ami egyelőre még egészséges és érthető, de nem mehet ez így a végtelenségig.

Amikor eljön az ideje, "ENGEDD EL SZÉPEN" a Barátod lelkét, - ettől még őrizheted méltósággal az emlékét.

2010. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%

Utolsónak igaza van. Az IDŐ segíteni fog. Sok szerencsét és kitartást!!

Ui: Kirázott a hideg és csupa könny volt a szemem ahogy végig olvastam a kérdésed.

15/F

2010. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

csak olyan nehéz elengedni. nem megy, vagy nem is akarom. nem tudom :(

utolsó: aranyos vagy. ez jól esik, hogy együtt éreztek velem. :) köszönöm. és köszönöm a válaszokat is :)

2010. szept. 27. 17:57
 14/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Kicsit régebbi a kérdésed, de jobban vagy már azóta?

2011. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Szia. :)

Hát mondhatni. :) De még néha mindig érzem mint ha itt lenne. De már ki tudok úgy mozdulni, hogy ne csak rág gondoljak. Sokan mellettem vannak, de soha nem fogom elfelejteni. Bulizni is el járok egyszer kétszer, de fiúkhoz még nem tudok közeledni.

Köszönöm kérdésed. :)

2011. jún. 1. 19:12
 16/26 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ezt olvashatom. Sok kitartást a további gyógyuláshoz!
2011. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) ti is nagyon sokat segítettetek nekem. :)
2011. jún. 2. 18:01
 18/26 anonim válasza:
Szia! Most már sok idő eltelt azóta, sikerült ,, elfelejtened-feldolgoznod,, ? Tudod velem is ez történt és nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel. Senki nem tudja átérezni igazán ezt, csak azok akik ezt megtapasztalták ....
2012. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

szia :) már jòl vagyok, köszönöm :) tudok őszintèn mosolyogni, ès minden rendben van. :) meditáciò nekem rengeteget segìtett ès meg a mai napig csinálom. :) szivemben van egy kis hely neki ès mindennap velem van, de tudok boldog lenni valamint feltudtam oly szinten dolgozni a törtènteket, hogy nem sírok naponta. Elengedtem, ès azzal nyugtatom magam, hogy jobb helyen van mint ez a világ. Bebizonyítottam, hogy erős vagyok ès ezt leginkább magamnak. De kapcsolatra ùgy èrzem, hogy mèg nem állok kèszen.


köszönöm, hogy ennyi idő után is èrdeklődtök utánam!! Nagyon jòl esik :)) minden jòt! :))

2012. okt. 28. 17:58
 20/26 anonim válasza:
Esetleg most miujsag veled?:) nagyon orulnek a valaszodnak de szerintem mar nem kapok! :)
2014. febr. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!