Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Mióta meghalt a...

Mit tegyek? Mióta meghalt a barátom, nem tudok mihez kezdeni.

Figyelt kérdés

Közel egy éve meghalt a nagy szerelmem. még 14 évesen ismertem meg a középiskolába... Minden percre,pillanatra emlékszem. Az első csókra... szóval mindenre.

Viszont szörnyet halt egy motorbalesetben 10 hónapja. Én azóta teljesen összetörtem. Iskolába sem jártam majdnem 2hónapig. Teljesen elhanyagoltam magam... volt,hogy egész nap a szobámba ültem, a közös képeinket nézegettem és addig sírtam míg el nem ájultam.

Hétvégén elvittek barátaim bulizni. Hogy ismerkedjek már, mozduljak ki, mert ez így nem okés. Egy fiúval beszélgettem, és megakart csókolni. Egyszerre eszembe jutott a barátom... és úgy éreztem mintha megcsalnám és inkább mondtam a srácnak,hogy nekem barátom van, és nem lehet. Elmentem a szórakozó helyről és hajnali 3:15kor kimentem a temetőbe.

Tudom hogy ez így nem normális de nem tudok mit tenni. :( Egyszerűen nem megy, hogy rá nézzek más fiúra. nekem csak Ő kell!:(

Mit tegyek szerintetek?

18L


2010. szept. 23. 22:41
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen kérdésed, nagyon jól esik, hogy még mindig érdekel mi van velem! :) Igazából mondhatni, hogy minden rendben! :) Mindennap meditálok, nekem az nagyon sokat segít! Elköltöztünk és azóta nagyon sok minden változott! Teljesen másképpen gondolkodok, és teljesen másképp fogom már fel ezt az egészet ami történt velem! Természetesen nagyon hiányzik és nincs olyan nap mikor ne jutna eszembe, de már tudok nyitni fiúk felé! Volt már egy 4 hónapos kapcsolatom ami így kimondva nem sok de nekem egy hatalmas lépés volt! Szerelmes nem voltam mert nekem Ő volt az igazi és szerintem soha többé nem fogok tudni az lenni de szeretni tudok!

Itt ahol most lakok lettek új barátaim és jó volt úgy megismerni őket, hogy úgymond nem tudták az "előéletemet", tehát nem sajnálkoztak és nem sajnálatból beszélgettek velem. Teljesen másképp közeledtek hozzám. Természetesen a régi barátaimmal is tartom a kapcsolatot és ők is nagyon sokat segítettek nekem! Havonta egyszer kétszer "hazalátogatok" és akkor nagyon sok időt töltök a temetőben nála egyedül de már nem vagyok olyan depis mint régen. :) Eltudtam engedni.

Tehát összességében minden rendben van, és köszönöm szépen az érdeklődést, télleg nagyon jól esik! :) Puszi

2014. márc. 14. 21:47
 22/26 anonim válasza:
Rendben vagy kerdezo? Elegge kivancsi vagyok, hogy mi tortent veled. Remelem minden rendben :)
2015. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Azota miujsag veled?
2016. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 BlackLove válasza:

Jaj, most találtam rá a már 6 éves kérdésedre. Nagyon nagyon sajnálom!

Nem vagyok ebben a szituációban, remélem, hogy nem is leszek (lekopogom), viszont a barátom, akivel 7 hónapja vagyok együtt, neki 2015-ben halt meg a barátnője, aki akkor volt 19 éves, a barátom pedig akkor 23.

Nagyon szeretem őt és tudom, hogy ő is szeret engem. De néha bennem van az, hogy tulajdonképpen második vagyok ?! De mivel szeretem őt, így elfogadom őt a múltjával együtt. Érzem, hogy boldog velem.


Te hogy vagy kérdező?

2016. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Így 9 év távlatából is sajnálom.

Mi lett veled azóta?

2019. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Énis kiváncsi lennék most mi a helyzet?
2020. jún. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!