Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elfogom valaha felejteni?...

Elfogom valaha felejteni? vagy màr soha?

Figyelt kérdés
Sziasztok lehet hosszu lesz de akinek van ideje olvassa vegig,fontos lenne a segitseg.2021 07.09en ismertem meg es mar egybol beleszerettem minden hetvegen lattam mert egy helyre jartunk ki (szolnok tiszapart) mindig egy helyen voltunk nem volt koztunk soha semmi oktober 1en megolelt es adott homlokpuszit azota nem lattam mert felkoltozott budapestre beszelni nem szoktunk soha nem bant velem jol allandoan csak megbantott lekislanyozott meg ilyenek es hiaba nem latom es bant igy velem egyszeruen nemtudom elfeledni minden este miatta sirok van hogy egy nap tobbszor is.mar fajdalmat erzek allandoan a mellkasomba ez miatt es egyszeruen az elettol is elvette a kedvem egesz nyaron szinte sehol nem voltam semmihez se volt kedvem amihez eddig nem tanultam miatta meg is buktam mert egyszeruen nem volt erom enni is alig ettem 46 kilo lettem 53rol es egyszeruen mar nem birom tovabb ezt a fajdalmat amit okozott es a hianyat sehogy se tudom feledni hiaba probalom o volt az elso “szerelmem” ugymondd es egyszeruen akarmit teszek nem mulik miota o van ra se neztem senkire egyszeruen nem tudnek massal lenni nem erzek rajta kivul senki irant”vonzodast” vagy hogy mondjam nem tudnek massal lenni mert nem is akarok es ez mar nem allapot mert hat mindenki altalaba talal hamar mast es el van feledve de en ha talalok is valakit aki megtetszik egyszeruen nem mert ot akarom es ezt mar nem birom lassan beleorulok ebbe az egeszbe.valaki esetleg valami tippet nem tudna adni?

2022. aug. 26. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
,,,,,,,,,,
2022. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mit szerettél benne?


Ha tudsz minimum 40-50dolgot/tényt felsorolni, akkor megértem, ám ha nem, akkor csak sima rajongás, ahol a személyes találkozónál a hormonjai tudat alatt vonzottak pl a külseje mellett.


Ha találsz mást, akivel sok közös pontotok van, hormonjaitok oda-vissza passzolnak elillan.


Nem fog ő kelleni.


Első ilyen eseted, így mélyebbnek érzed ezt a biokémiai reakciót, zavarodott a tested, ezáltal a tudatod is ez az újdonsült érzés miatt.


Olyan, mint amikor először eszik a gyermek csokit, ám idővel többször fogyaszt, már nem lesz olyan nagy durranás, mint a legelső, de ugyanúgy imádja.


El fog múlni, de tudatosan is dolgozz ellene.

Ha ehhez gyenge vagy, akkor gondolj abba bele:

Ha egyszer újra találkoztok, nos nekem se kellene egy depis ember, azaz lehet haverként se akarna szívesen látni.


Fordított esetben neked se ellene olyan pasi, aki depis, problémás, aki saját életét testét teszi tönkre. Nemde?


Szedd össze magad, ha egyszer véletlen egymásba botlotok, el tudd mondani, jól megy minden, helyén van a lelked és egy rendbetett nőnél nincs vonzóbb.


Fontos, hogy megteremtse minden ember a lelki békétől a karrierig mindent, hogy egész emberként álljon szembe egy másik egész emberrel.

Abból van jó kapcsolat.


Jómagam ezért offolom sorba a pasikat. A legtöbb csak egy szilánk, nem pedig egy egész üveg gömb, amely passzolna hozzám.


Hosszú kapcsolat tizenévesen kezdődött, ám a személyiség nem letisztult, évek elteltével pedig rájöttünk, teljesen mások vagyunk, nem passzolunk.

Ugye a személyiség kb 25 éves korra kiforrja magát.


(Lehet nem is passzolna tizenéves énetek, az is lehet, a kifejlődött személyiségetek se. Ha meg a későbbi passzol, akkor úgyis úgy alakul az életetek.)


Ne gyarapítsd a szilánk emberek csoportját a női oldalról.


Olyan sok minden lakozik az emberekben, számtalan képesség, adottság, lehetőség, ám magukat elássák. Bontakozz ki!


Értelmes egész férfi pedig tárt karokkal fog várni egy nap.


Bánkódás helyett foglalkozz önismerettel. Fedezd fel magad kincseit, hogy idővel fel is tudd mutatni azokat. Pl párodnak.

2022. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!