Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy 23 évesen...

Normális, hogy 23 évesen öregnek érzem magam?

Figyelt kérdés

Most töltöttem be a 23. évemet és egyre inkább azt érzem öreg vagyok, pedig mondhatni sok mindent megéltem eddigi életemben: sokat utaztam, éltem kint külföldön, fősulira járok, elég sokat buliztam, több nyelven beszélek stb.

Sokan fiatalabbnak is néznek a koromnál, meg amúgy én egyáltalán nem tartok idősnek egy pl. 35-45 éves nőt sem, szerintem ugyanúgy lehetnek csinosak, szépek (pl. a Szex és New York szereplői, Angelina Jolie stb.).

Ennek ellenére néha rámtör ez az érzés és nem hagy nyugodni napokig. Volt, hogy aludni sem bírtam emiatt. Igazából lehet, amiatt van, mert még nem volt komoly párkapcsolatom, sok férfival randizgattam, de végül nem lett tartós dolog egyikből sem, illetve kb. 1 éve nem nagyon járok el sehova.

Szerintetek lehet emiatt van?


2010. szept. 24. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

persze

jó mese volt

2010. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ebben mi a mese?
2010. szept. 24. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már 15 évesen is öregnek érzem magam.:D

Amúgy sejtem hogy kb mit érzel. Olyan lesúlytó, nem?:/

Bár most mondtad, hogy nem nagyon járogatsz el sehova. Ha úgy is élsz, mint egy "öreg", akkor úgy is fogod érezni magad. Egy ember akár már idősebb korában is lehet fiatal, ha a lelke az.:)

2010. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bizonyos dolgokhoz már öreg vagy, bizonyos dolgokhoz még fiatal. take it easy!
2010. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

magyartanárom azt mondta egy művel kapcsolatban vmelyik nap (mindegy mi a címe, na jól van, ivan iljics halála) hogy az ember 20 éves korától kezdve épül le folyamatosan.

most nem elszomorítani akartalak. amúgy én is folyamatosan 15 éves koromtól öregnek érzem magam, főleg hogy én se járok el azóta sokfele.

17L

2010. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 masni1 ***** válasza:

Találd meg az életed célját, és ne unatkozz.

Nem lehetsz öreg, mert nem vagy bölcs. Ahhoz még 50 évet meg kell élned. Szóval unatkozol. Az unalom elűzéséhez két dolog elég, mondta valaki: " szeretni valakit, és akarni valamit" Vizsgáld meg Magad, miért lehet az, hogy nem volt eddig komoly párkapcsolatod......

2012. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!