Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öregnek érzem magam 25 évesen....

Öregnek érzem magam 25 évesen. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem viccből mondom, tényleg nagyon sokat foglalkoztat ez a dolog, úgy érzem vége a fiatalságomnak és innentől már csak egyre rosszab lesz. Nagyon elszomorít és nem szeretnék egyre öregebb lenni.

25L


2010. aug. 29. 18:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Én mindjárt 24 éves leszek,és néha én is egy befásult,koravén embernek érzem magam,szóval ezzel nem vagy egyedül.Mindig azért melózok,hajtok,hogy jobb legyen,aztán,plusz itthon is végzem a dolgomat,közben ,meg néha rám tör ez a hülye érzés.Ez megesik,hidd el,csak nem szabad hagyni,hogy teljesen bepánikoljon az ember,és eluralkodjon rajta ez az érzés.
2010. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Én 26 vagyok és ugyanígy érzem magam. Teljesen kétségbe vagyok esve.
2010. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
59%

Csatlakozom, nem vagytok egyedül.


21/L

2010. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is, de főleg azért mert nem volt társam, és egyetemre járva nagyon magányosnak éreztem magam. Csak a szülők és az ő barátaik vettek körbe, tisztára 50 évesnek éreztem magam.

A barátom megismerése után ez elmúlt egy kicsit, a diploma megszerzésével visszafiatalodtam.

2010. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes mert én legalább 25 szeretnék lenni:) hogy tudjam végre a páromat magam mellett:) legyen családom...gyerekek...stb

2o-L

2010. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
79%

Marhaság.

És nem véletlenül mondják, annyi vagy, amennyinek érzed magad.


Az éveid száma kevésbé számít, mint ez a hangulat, hogy jajjmost akkor milyen rossz neked.. Ez károsabb lehet, akár még az egészségedre is.


Pont most olvastam valahol, hogy 40után kezdődik az élet :) És aki írta, úgy is gondolta.

2010. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%

én nem érzem ezt és 28 éves vagyok :-o

még gyerekvállaláshoz sem érzem magam elég érettnek, legalább 2-3 évig biztosan nem.

2010. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
72%

Ne vicceljetek. Akkor 40, és 50 évesen minek érzitek majd magatokat?


Próbáljatok tenni a jó közérzetért. Sport, testmozgás, meditáció, hobbi, ami örömmel tölt el, jobb életvezetés.

2010. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként 25 évesen még bőven fiatal nő vagy, és az leszel még 30 felett is.
2010. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Jó, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Ugye milyen rossz ?

Szeretném vissza a tinédzserkort vagy a 20-as évek elejét. Vagy akár kisebb koromat is .. Újraélném, akár ugyanúgy is, persze máshogy még sokkal jobb lenne. De a jót is, rosszat is; ha visszamehetnék az időben.


A fiúknál még ez is más. 35 évesen is lehetnek gyerekesek, lehet fiatal barátnőjük, élhetnek infantilisen... stb.

Én meg nemsokára festetem majd az ősz hajam és ráncos leszek.

Nem akarok 30 émeg még több lenni .:(((((


Jaj...

2010. aug. 29. 19:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!