Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz ember vagyok, ha utálom...

Rossz ember vagyok, ha utálom a gyerekeket? 30+ F.

Figyelt kérdés
Mértéktelen utálatot érzek irántuk, sosem akartam gyereket, egy betegség tett róla, hogy ne is legyen, pedig ugye nagy általánosságban nem ez az élet rendje, hanem a házasság és gyerekvállalás. Nehéz megfogalmazni az utálat szintjét, mondjuk úgy, egy babapopsi szó elhangzik a tévében és képes lennék leverni a falról a tévét. Az anyukák többesszámban beszédétől (megittuk, használtuk), a gyereksírástól, a pici apró dolgoktól és gyakorlatilag mindentől, ami a babákkal vagy gyerekekkel kapcsolatos, ki tudnék rohanni a világból.

2022. szept. 3. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%

Én ugyanígy vagyok ezzel, mint Te, kérdező. Tudtommal nem vagyok meddő, egyszerűen csak ilyen a jellemem. Még a kérdésedben lévő példák is rendesen felbosszantottak. :D


Inkább ilyenek legyünk, mint az emberek többsége aki a társadalomnak akar megfelelni és ezért szaporodik feleslegesen. Sosem tudnék bántani egy gyereket, de utálom őket, ez van. Az állatokat viszont nagyon szeretem, nálam ott merül ki a gondoskodás fogalma. :)

2022. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
Sok a sérült lélek.
2022. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16%
"Sok a sérült lélek." --> 0% --> Tényleg sok a sérült lélek.
2022. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

Beteg lelkű vagy.

Higy nem akartál gyereket, aztán már nem is lehet, nem ok arra, hogy gyűlölködj.

Te is voltál gyerek, te is szaladgáltál, zajongtál, rosszalkodtál, kedves voltál, szerettek a szüleid, mint a mai gyerekek többségét.


De bizony, irigy vagy, hogy más boldog a gyerekével.


Ezt kellene őszintén megbeszélned magaddal és elengedned a témát.


Nem normális dolog, abszolút nem.

2022. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanígy vagyok, mint a kérdező. Talán irigység is lehet, hogy őket mindenki szereti meg aranyosnak tartja, de engem kiborít, hogy ha meg kell dicsérni egy babát, hogy de cukii.. Rosszul vagyok ettől. Gusztustalanok, mindenhol folynak,bőgnek...
2022. nov. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!