Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az oszt. Társaim szerint...

Daisy lady kérdése:

Az oszt. Társaim szerint rossz a természetem. Ilyenkor mit csináljak ha ez miatt nincsen csak 2 barátom? Talán túl sokat rángatom a vállamat?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek megoldani hogy mit csináljak!
2010. szept. 25. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne a másik miatt változz hanem magad miatt. De ha úgyérzed így jó neked. szard le a többit. Különben is nem a barátok száma a lényeg hanem h ki fogad így el.

Lehet 1barátod is ha az pótolja még a tesód is adott helyzetekben.

18/F

2010. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindíg rángatom a vállamat és gondolom ezért vannak úgy ki.Nem????Lécci könyörgöm segítsetek!!!
2010. szept. 25. 21:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon hasznos volt számomra ez a kérdés.
2010. szept. 25. 21:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsika illetve válsz.
2010. szept. 25. 21:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Rángatod a vállad?
2010. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagyis leszarsz mindent nem?
2010. szept. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ez jó dolog, bárcsak én is ilyen lennék(:
2010. szept. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem jó hogy ilyen a természeted.nem???????????
2010. szept. 26. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia...örülj ennek a két barátnak :) nekem specel egyetlen barátnőm van..két hét külömbséggel születtünk..azóta elválaszthatatlanok vagyunk..csak az a baj h 30 percre lakik tőlünk..igy jó ha kéthtente találkozunk..:/ nekem sokkal rosszabb a helyzetem hidd el....3 éve ,folyamatosan baszogat az egész osztályom , bármit csinálok , az nekik roszz.meg van pár kiló feleslegem..és én vagyok a "dagadék" akin folyton röhögnek , és kikészitik...már szoltunk igazgatónak , mindent tettünk , de nem haggyák abba..ezért muszály ezt lenyelnem...hazamegyek..és a feszültséget zabálással vezetem le..amitől megint csak hízok , és megint csak piszkálnak..apám hazajön este..és tök ideges meg fáradt..rajtam veri le a feszültségét...üvölt velem , nagyon durván..és káromkodik..hogy én mekkora egy mocskos féreg vagyok , egy szemétláda...pl. azért mert nem paokltam be a mosogatógépet...és megint szomorú leszek..megint zabálok..és megint hizok..és itt az ördögi kör..nem birok ebből kilépni..mindig egyedül vagyok..szinte depis állapotban..és 3 napja lógok a suliból..mert egyszerüen nem birok bemenni oda-...mikor elindulnék sirogörcs jön rám..apa readásul nem is tuja ezt...és tudom tudom..nem kéne magamra venni a mások basztatását..de sajnos nem birom ezt megtenni..főleg nem ennyi év után...és a hab a tortán..anyukám is meghalt....szóval elhiheted hogy milyen jó a te helyzeted az enyémhez képest...legyél boldog azzal a két barátoddal...
2010. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.... 13/L (nemsokára 13 xP)
2010. szept. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!