Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha csak egyet jelölhetsz meg,...

Paradoxa kérdése:

Ha csak egyet jelölhetsz meg, akkor a Te jelenlegi életszakaszodban mi tartasz az életed legfontosabb problémájának? Szerinted az emberek többsége ténylegesen felismeri, hogy mi a legfontosabb problémája? Kapcsolódó kérdésem: nemed, életkorod?

Figyelt kérdés
Természetesen nem azért kérdezem ezt, mert én tudnám a megoldást a problémádra. Tehát hiábavaló felcserélni a szerepeket, mint ahogy a kérdéseim nyomán engem kezdtek el faggatni többször is. Azért kérdezem ezt, mert kíváncsi vagyok, hogy az emberek általában mit tartanak a legfontosabb problémájuknak és hogy ténylegesen felismerik-e, hogy igazából mi a legfontosabb problémájuk, vagy ebben (is) tévedésben vannak. Szerintem mindez mélyen összefügg a célok témakörével is.

2022. szept. 21. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egy probléma? Hogy nincs egy dúsgazdag gyermektelen barátnőm...
2022. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Életem jelenlegi legfontosabb problémája, hogy átvágták az emberiséget a coviddal, szándékosan tesznek minket tönkre (az EU parlamenti felszólalások után ez nem vita téma) és habár szinte minden ország harcol ellene, a magyarok többsége, még ha fel is fogja, mi történik, nem tesz semmit, minden szart eltűr, még azt is, hogy tönkretegyék.

Nem, az emberek többsége éli az életét, észre sem veszi, hogy mi folyik körülötte.

29N

2022. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem meg sokan észreveszik. Csak tudod, amikor hiába mész tüntetni mert nincs foganatja, akkor a sokadiknál már elmegy a kedved az egésztől és időpocsékolásnak érzed. Hiába írtunk alá több ezer emberrel együtt petíciót, nincs aki tegyen érte odafönt. Amíg nem áll ki egy emberként a pedagógus szakma -mert mindig vannak akik félnek a retorzióktól és homokba dugják a fejüket- addig ez nem fog működni.
2022. szept. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3 Itt a petíciózásnak, meg a laza tüntetéseknek semmi értelme. Nem arra kell várni, hogy majd valaki kiáll értünk. Magunkért kell kiállnunk.


Ha még nem láttad...


[link]


[link]


Plusz itthagyom Petőfi versének feldolgozását.

[link]

2022. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Legfontosabb problémám jelenleg, hogy a barátnőm nem szexel velem eleget. Meg a műveletlen, IQ-negatív összeesküvés-hívő idióták is eléggé idegesítenek. 45F
2022. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 Irigyellek, hogy ilyen szinten ösztönlény vagy és az a legnagyobb problémád, hogy nem szexelsz eleget. Semmi gond, a szexet is elfelejtheted a közeljövőben.

Egyébként ennyit arról, hogy konteó a téma..


[link]

2022. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Helyesbítek, nem azt irigylem, hogy állatszintű intelligenciával rendelkezel és ösztönlény vagy, hanem azt, hogy az életed legnagyobb problémája, hogy nem szexelsz eleget. Más meg a saját és a családja életéért küzd...
2022. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hagyjál már a műkörmös-esztergályos szintű baromságokkal. Tanulni kellett volna, akkor nem itt tartanátok.
2022. szept. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Nem én vagyok ösztönlény.. 🤷‍♀️🤭
2022. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megnéztem a belinkelt videót, végül a YouTube-on tudtam elindítani. Nagyon fontos dolgokról és értelmesen lefolytatott beszélgetést tartalmaz. Nagyon bonyolult témákról van szó és az más kérdés, hogy magam is árnyaltan és helyenként valamelyest másképpen IS látom, meg hasonlóan IS, mint az itt megszólalók.

Mindemellett azt, hogy ki mit érez életében az aktuálisan legfontosabb problémának, arról magam részéről sohasem mondanék, nem is mondhatnék ítéletet.

Az is hozzátartozik ehhez, hogy ha valaki úgy érzi, hogy a szex, vagy a pénz hiánya a legfőbb problémája, akkor ezekben az ügyekben ténylegesen, közvetlenül tud tenni valamit.

A bonyolult és a társadalom egészét érintő kérdéseket nehezebb személyes problémaként értékelni, de magam részéről borzasztóan fontos kérdéseknek tartom ezeket, folyton gondolkodom rajtuk és magam is előresorolom az ilyen jellegű problémákat.

2022. szept. 28. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!