Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha csak egyet jelölhetsz meg,...

Paradoxa kérdése:

Ha csak egyet jelölhetsz meg, akkor a Te jelenlegi életszakaszodban mi tartasz az életed legfontosabb problémájának? Szerinted az emberek többsége ténylegesen felismeri, hogy mi a legfontosabb problémája? Kapcsolódó kérdésem: nemed, életkorod?

Figyelt kérdés
Természetesen nem azért kérdezem ezt, mert én tudnám a megoldást a problémádra. Tehát hiábavaló felcserélni a szerepeket, mint ahogy a kérdéseim nyomán engem kezdtek el faggatni többször is. Azért kérdezem ezt, mert kíváncsi vagyok, hogy az emberek általában mit tartanak a legfontosabb problémájuknak és hogy ténylegesen felismerik-e, hogy igazából mi a legfontosabb problémájuk, vagy ebben (is) tévedésben vannak. Szerintem mindez mélyen összefügg a célok témakörével is.

2022. szept. 21. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyit tudsz a linkelt dologról kérdező, de én elég sokat. Nem szokásom ítélkezni, személyeskedni, de ez egy olyan probléma, amit mindenkinek tudnia kéne már rég. Azt meg rohadtul utálom, ha az igazságért én vagyok lehülyézve. Szóval bocsi, ha túlzásba vittem, nekem is van néha rosszabb napom. Én is szeretnék olyan piti dolgokon aggódni inkább, mint a másik fél, ahelyett, hogy többmilliárd, köztük a saját és a családom életéért aggódnék folyamatosan.
2022. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Csak a saját nevemben írtam, hogy ebben a dologban semmi jogom ítélkezni. Igaz, hogy ez esetben eszembe sem jut, hogy ítélkezzem.

A "lehülyézés" pedig szerintem senkitől sem fér bele a játékszabályokba, kérdés, hogy azokat betartatják-e vagy sem.

Szerintem fontosabb az, hogy semmi értelmét nem látom annak, hogy itt bántsuk egymást.

De lehet, hogy nincs igazam ebben.

2022. szept. 28. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!