Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon nem érzem magam jól...

Nagyon nem érzem magam jól mostanában ott az életemben ahol vagyok jelenleg, más is érez így?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elveszettnek érzem magam, semmi nem jön össze az életemben, nem érzem otthon magam sehol, nem vidít fel igazán semmi, magányos vagyok, semmi nem tud örömet okozni vagy legalábbis nem hosszú ideig, azt érzem rossz úton járok az életemben de nem tudom mit kéne tegyek milyen irányba menjek és motivációt se érzek rá. Illetve sokszor vagyok irigy a körülöttem lévők életére, hogy sok barátjuk van, párjuk van, mindig mennek mindenhova, szeretik őket stb. Néha olyan egyszerű lenne csak nem létezni.


20/L


2022. nov. 4. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió kezeltetése, esetleg pszichológus?
2022. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sürgősen fordulj megfelelő szakemberhez a problémáiddal.

"Néha olyan egyszerű lenne csak nem létezni."

Amikor ilyen gondolataid vannak és nincs ismerős vagy barát akivel megbeszéld hívj lelkisegély vonalat.

Minden ember fontos valakinek.

2022. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Én is így érzek. Semmihez nincs kedvem, energiám, egész nap feküdnék. Közben tudom hogy ez nem jó, és nincs értelme, változtatnom kéne, mert ez így nem vezet sehová. Célok kellenének, de nincs miért. Nincs kedvem hozzá. És ez a kedvtelenség, érzéketlenség, semmilyenség egyre jobban elhatalmasodik.

Már semmi nem köt le, semmi nem foglal el, ami eddig még igen.

Tényleg nem sok értelme van, hogy én itt vagyok, ahol.

2022. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!