Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy olyan két év múlva távozni fogtok az élők sorából?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk tudnátok, hogy olyan két évetek van még hátra, akkor mit csinálnátok?

2022. nov. 22. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ. Ha van még 2 évem egészségben, aztán a 2 év utàn hirtelen meghalok, akkor minèl több élvezetet csinàlnék.

Felélem a tartalékokat, megveszem azt amit szeretnék, csak annyit dolgoznék, amit muszàj, ilyenek.

2022. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Megértetném a családommal, hogy feleslegesen ne verjék magukat költségbe, hamvasszanak, aztán eresszenek szélnek.

Ezerrel gyártanám az apró ajándékokat mindenkinek, akit szeretek, és ha már minden áron ragaszkodnának a búcsúztatáshoz, kiválasztanám, hogy melyik kedvenc dalom szóljon.

Egy darabig lenne miről beszélni a faluban, hogy jó szám-e a Hard rock hallelujah :D

2022. nov. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Holnap kezdem meg a 66. kört. Benne van a pakliban. Addig megpróbálnék tovább szuszogni.
2022. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igyekeznék elrendezni a még rendezetlen ügyeimet, elköszönnék a családtól, várnám a véget.
2022. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igaz vagy sem, azt hiszem Laurence Olivierről olvastam, hogy az orvosok pár hetet vagy hónapot jósoltak neki a rákbetegsége miatt.

Nem ment kórházba, hanem vidékre költözött a családjával, hogy minél többet lehessenek együtt. Aztán jó tíz évre rá neki szegezte az orvosának a kérdést, hogy na akkor most mi van. A vizsgálatok alapján egészségesnek találták. Végül tényleg rákban halt meg, de jóval később.

Szóval még az is lehet, hogy az a kettő nem is annyira komoly.

2022. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az előző válaszról jutott eszembe:

A múlt század 50-es éveiben történt, hogy édesapán komoly beteg volt. Az ügyeletes orvos éppen a szembeni szomszédnál volt, édesanyám áthívta őt, de ő át sem jött, majd azt mondta, hogy a beteg kb.2 hét múlva elhalálozik.

Utána még bő 12 évet élt.

2022. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igazából én szerettem volna gyereket. Mert nem szeretnék utód nélkül meghalni. Meg amikor a tőlem sokkal fiatalabb kisöcsém neveltem, akkor is már eldöntöttem, hogy szeretnék majd saját gyereket.


Nem tudom sikerül-e majd, valószínűleg már nem. De ennek nagyon örültem volna. Más téren meg nem gondolnám, hogy olyan túl sok rendezni valóm lenne. Nem vagyok rosszban senkivel sem, nincs tartozásom sem stb. Igazából sokszor úgy élem a napjaimat mintha igazából már holnap meghalnék. Ha holnap is halnék meg, nem fogok belekapaszkodni a mellettem álló nadrágszíjába nyüszíteni meg könyörögni a halálnak, hogy "jaj lécci ne vigyél el!"

Egyszerűen elfogadom azt a tényt, hogy meg fogok halni. Ennyi.

2022. nov. 22. 12:40
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
elsírnám magam... még két év ezen a telibevert retkes ocsmány undorító vacak világon? Miazhogy kettűűű???
2022. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne légy ennyire borúlátó!

Kisgyerek örökbefogadása nem jöhet számításba?

2022. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9


Az nem az én gyerekem lenne, így nem.

2022. nov. 22. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!