Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha kiderülne...

Mit tennetek ha kiderülne hogy nem vagytok emberek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig is tudtam,hogy egy önpusztító barom vagyok,úgyhogy nem érne meglepetés.
2014. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy akkor mi vagyok.

Mit tudom űrlény lennék vagy vámpír vagy ilyesmi, akkor nekem az teljesen jó, de ha kiderülne, hogy egy majom vagyok, az gáz.


Egyébként nem nagyon izgatna, de aki nem ember az nem úgy néz ki mint egy ember, tehát ez annál kicsit mélyebb és bonyolultabb lenne.

2014. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
án fodonkivui vagok nem iszmeem a nelvet még de ti nem embeek vagtok hanem mász dimenszióbol számaszó jény ész ekđäłösszłäö äđłĐŁ<ŁäđĐ<äđĐŁ¸~Í˝ˇ^~˝Đíđä
2014. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az infó váratlanul érne, az azt jelentené, hogy eddig se nekem, se a környezetemnek (na jó, nekik csak valószínűleg :D) nem tűnt fel, így semmi gyökeres változást nem jelentene az életemben, hogy én vagyok a diósdi levesember.
2014. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
# Csak ki ne kanalazzanak! :D
2014. dec. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!