Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha rossz a napod,vagy világund...

CSakegyCSávó kérdése:

Ha rossz a napod,vagy világundorod van,te hogy viselkedsz a körülötted levőkkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt tapasztalom a többség két végletbe tartozik:

Van aki másokkal kezd gonoszkodni,és van aki elpanaszolja a gondját,hogy elnyerje a másik együttérzését(segítségét keresi?).

A panaszkodók (itt főleg az állandóan siránkozó emberekre gondolok)“csak” leszívják a másik energiáját.

Míg a gonoszkodók jelenthetnek nagyobb gondot,mert nem csak átadják ezt a rossz érzést a másiknak,de rosszabb esetben akár valós,fizikai kárt is okozhatnak valakinek.


Ti milyenek vagytok?

Meg tudjátok magyarázni,mit miért tesztek?

Anonim a felület,lehettek őszinték,önkritikusak...



2022. nov. 30. 15:24
A kérdező szavazást indított:
Panaszkodó
Gonoszkodó
Egyéb
8 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Gyűlölöm az emberek nagy többségét. Hangulatomtól függetlenül kerülöm mások társaságát és csak a lehető legszükségesebb interakciókra szorítkozom.
2022. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
5%

Minden napom jól indul csak aztán felkelek….ez a baj.

Ha rossz napom van ingerült vagyok, panaszkodni a barátaimnak szoktam persze,de a munkába nem vagyok ezért taj paraszt mert nekem szar a napom. Ezt belülről emészt szimplán.

2022. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kissé elutasító vagyok olyankor. Nem reagálok poénra, szűkszavú vagyok. Az arcomon látszik minden. Nem flegmázok direkt, nem is akarok megbántani ilyenkor senkit, igyekszem udvarias maradni, de én is ember vagyok, volt, hogy már ingerültebben reagáltam, mint kellett volna.

A problémáimról csak a családomnak beszélek, mindenki mással nem.

2023. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!