Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezeljem ha nem kedveln...

Hogyan kezeljem ha nem kedvelnek az emberek?

Figyelt kérdés

Vannak emberek akik tök mindegy mitcsinálnak hogyan viselkednek mindig van nekik társaságuk, még ha kő bunkók is. Engem valahogy nem kedvelnek az emberek, és szerintem nagy részt a csendességem az oka, próbáltam ezen változtatni, de sajnos nekem ez egy alap tulajdonság nekem nem megy a semmiről való csevej… persze megerőltetem magam és próbálok érdeklődést színlelni, de azért elég hamar kifogyunk a témákból. Ezért gondolom hogy nem kedvelnek az emberek. Az első munkahelyemen az egyik kisfőnök beis szólt ez végett, hogy miért vagyok ilyen csendes így senki nem akar majd velem dolgozni, ez azóta is kísért, pedig azon a munkahelyemen pont, hogy voltak barátaim, annyit nevettünk és beszélgettünk voltak ott jó pillanatok. De ez azóta is kísért így 10 év múlva is. Főleg most, hogy “új munkahelyem” van és senkivel nem vagyok közös hangon, nincs velük bajom de nem tudok velük miről beszélgetni, furák. Akit meg úgyhiszem, hogy bírnék azokkal sose vagyok együtt beosztva, ritka. Magányosnak érzem magamat. Vannak hobbijaim, járok edzeni és mindig nézem, hogy másoknak milyen könnyen megy az ismerkedés új emberekkel való ismerkedés.

Szóval mindig úgy érzem hogy nem kedvelnek ha tehetik elkerülnek. Ez azért szarul tud esni.


2022. dec. 7. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szard le.
2022. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem fontos emberek az életedben, akkor ne foglalkozz velük.

Ha fontosak, próbáld meg megtudni, mi az okuk arra, hogy nem kedvelnek.

2022. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Akit meg úgyhiszem, hogy bírnék azokkal sose vagyok együtt beosztva, ritka."

Keresd a társaságukat, beszélj meg velük munkán kívüli találkozást, programot.

2022. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!