Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kezdek el másképp...

Miért kezdek el másképp gondolkodni mostanában a prostikról?

Figyelt kérdés

Eddig volt egy olyan fétisem, hogy arra gerjedtem, ha a barátnőm pasizik mellettem. Egyébként is a prostikra gerjedtem nagyon.


Most valahogy egyenesen undorodom tőlük. Nem tudom mitől változott meg.


Egyik gyerekkori barátom feleségéről kiderítettem, hogy prostituált. Ez annyira de annyira kiábrándító. Pedig semmi közöm nincs hozzá. Valahogy elment a kedvem attól az erkölcstől, attól vagyok rosszul, hogy bárkivel, bármikor és semmi sem szent. Hogy lehet ilyen a világ?


Én nagyon perverz vagyok, de kezdek normális lenni. Miért? :)


Szerintetek nem kiábrándító, hogy valakinek 3 gyereke van és közben napi 2-3 pasit fogad és abból él a család? Nagyon nagyon gáz.


De nem ettől változott meg a véleményem, ettől függetlenül is undorodok már az emberektől.


2022. dec. 17. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
25%

te nem vagy normális..csak szólok, hogy a testbeszéded bizony kimutatja az undorod, ne lepődj meg, de tőled is undorodnak..


A prostik igényt elégítenk ki...valószínű te inkább recskázol..olcsó, veszélytelen...


Még annyit, hogy fingod sincs az életről...

Ha tudnád hány egyetemista lány tartja el magát abból, hogy jólfizető öregebb urakat kényeztet? Lehet, hogy a rokonságodban is van ilyen..nézz körül.

2022. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Húha, valaki nagyon magára vette ezt :))


Hogy lehet olyat feltételezni, hogy egy ismeretlennek milyen a testbeszéde? Tényleg nagyon mélyen érintett téged ez a kérdés. :)


Hát nem vagyok normális, azt tudom, de mégis afelé haladok pedig.


De ha már a normáknál tartunk: kevés stigmatizálóbb tevékenységet ismerek, mint a prostitúció.


Viszont ha az első mondatot is elolvastad, akkor nem értem a válaszod.

2022. dec. 17. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!