Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Nincs önbizalmam,...

Segítség! Nincs önbizalmam, bátortalan vagyok, hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom,hogy ilyen vagyok,mindenen izgulok, nincs elég önbizalmam, bátortalan és sokszor határozatlan vagyok...Ez miatt egy állásinterjún sem tettem jó benyomást szerintem.(most voltam életemben először, nagyon izgultam)

Ha így folytatom, főleg a ami világban el fogok veszni, szeretnék megváltozni, de hogyan????

Érzékeny ember vagyok,igyekszem mindíg mindenkinek segíteni,a barátaim mindíg számíthatnak rám.De egyszerűen nem tudok nagyszájú,és bátor lenni!

Elegem van ebből....

Mit tegyek???

23/L


2010. okt. 1. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van kedved, beszélgethetünk msnen :)


22F

2010. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pff egy msn beszélgetés aztán kisegíti szegényt úgy gondolod...

Inkább leírom amit gondolok: nagyon nehezen változik az ember. Ez nem olyan, hogy pl. be kell szólni valakinek, aztán beszel egy nagy bátorságadagot és megteszed. Itt saját énedet kell(ene) formálnod. Perzse, hogy nem fog menni. Alapban ilyen beállítottságú vagy. Halkabb típus.

GYakorolnod kellene ezt az interjús dolgot, úgy, hogy ismerkedsz idegen emberekkel, beszélgetsz másokkal. EZ sokat segítene.

2010. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vicces, hogy elobb hulyenek nezel, amiert msnt ajanlottam neki, aztan azt javaslod, hogy beszelgessen idegen emberekkel...
2010. okt. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi..Tudom azt is hogy nem kéne mindent úgy a lelkemre venni, pl ha vki megbánt vagy beszól napokig örlődök rajta...erről is le kéne szoknom, szeretném ha leperegne rólam az ilyen...
2010. okt. 2. 14:31
 5/5 anonim válasza:
Ha beszólnak akkor szólj vissza,ne hagyd hogy bábnak használjanak,ha megvernek üss erősebben!!!Én is igy változtam meg.
2013. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!