Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy találjak újra magamra?

Hogy találjak újra magamra?

Figyelt kérdés
Legszívesebben itthagynék csapot papot, és elmennék legalább egy hónapra egyes egyedül egy hotelbe, ahol senki máshoz nem kell alkalmazkodni, azt csinálok amit akarok, kiszolgálnak, stb. De először is nincs rá pénzem, másodszor nincs egy éves a fiam, sokat szopizik is még és nagyon igényli a közelségemet, harmadszor pedig a férjem nem is értené a problémám és inkább válni akarna. De olyan fáradt a lelkem. Mindenbe bele vagyok fásulva. Elegem van a férjemből, a házasságomból, néha még a fiamból is. Hiába alszom ki magam, napközben is pihenek, nem lehetne okom panaszra, mégis állandóan fáradt és kedvetlen vagyok, semmit nem tudok megcsinálni normálisan, nem tudok koncentrálni. Teljesen szétszórt is lettem, pedig régen a precizitásomról voltam híres. És ami a legnagyobb probléma, hogy semmihez nincs kedvem. Annyira a férjemnek éltem eddig, hogy én megszűntem létezni. Már nem tudom mihez van kedvem, mit szeretek csinálni, ha rám van bízva a döntés, már nem tudok választani. És nem tudom hogy találjam meg újra önmagam, ha nem tudok kiszakadni a ketrecemből.
2023. jan. 4. 20:52
 1/2 anonim válasza:
Érzelmi kiégettség. Nekem is az van. Nagyon ránk férne a lazítás és egy kis feltöltődés. Bármennyit alszol az nem oldja meg ezt.
2023. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nem akarod hogy elváljon a férjed tőled, akkor beszélj vele. Mondd el neki őszintén, és nyugodtan hogy most nehéz időszakon mész keresztül, és legyen hozzád türelmes.(Első vagyok.) Ha ezek után sem tud téged megérteni akkor egy önző tahó ..mint az összes többi férfi. 😕
2023. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!