Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában miért akar mindenki...

Mostanában miért akar mindenki megfelelni a környezetének?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy az utóbbi 10 évben a legtöbb ember mindent megtesz (akár hazudik is), hogy megfeleljen a környezetének.
2010. okt. 2. 16:07
 1/7 A kérdező kommentje:
17/F vagyok.
2010. okt. 2. 16:09
 2/7 anonim ***** válasza:

De nem mindegyik. Van amikor muszáj alkalmazkodni....

Mondanál példát?

2010. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Filozófikusan elmélkedtem, ekkor jutott az eszembe.
2010. okt. 2. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor elmélkedj még egy kicsit és ismerkedj még néhány emberrel. Előbb vagy utóbb találsz számodra elfogadható választ is!
2010. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rengeteg embert ismerek, ez alapján (is) tettem fel a kérdést.
2010. okt. 2. 16:24
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez mindig is így volt, csak te az elmúlt 10 évben voltál tudatodnál :D
2010. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az emberek mindig próbálnak megfeleni a környezetüknek. Ezért van az is, hogy általában az azonos stílusúak, gondolkodásúak alkotnak egy társaságot. Ha én nem törődöm azzal, hogy mások mit gondolnak rólam, akkor nagy az önbizalmam, és a hasonló emberek társaságát fogom keresni, ez által mi kölcsönösen megfelelünk egymásnak. Aki nem szeretne senkinek sem megfelelni, az egy remete. Ha eddig magadról is azt gondoltad, hogy téged bizony nem érdekel mások véleménye, akkor tévedtél. Az ember társas lény, közösségben él, szüksége van mások támogatására. Ehhez pedig alkalmazkodnia kell.

18/L

2010. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!