Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám leszoktatni...

Hogyan tudnám leszoktatni magam hogy ne húzzam olyan későre a tanulást? (16/L)

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon kialvatlan vagyok, mert amikor hazajövök suliból akkor elkezdek zongorázni (mindig alig várom suliba hogy hazamenjek és csinálhassam), és az itt a gond, hogy nehezen tudok elszakadni tőle. Mindig eldöntöm magamban hogy na még egy kicsit aztán megyek tanulni, és mégis ott maradok ezután is mert egyszerűen nem bírok elszakadni tőle. Emiatt órákig ott ülök, és csak késő este kezdek el készülni a holnapi 7 órára. Van, amikor hajnalig fennmaradok és csak néhány órát fogok tudni aludni.Reggel nagyon korán kell kelnem, akkor szívem szerint elkezdenék játszani, de sajna sietnem kell suliba. Suliba nagyon hiányzik nekem, és alig várom hogy hazaérjek és csináljam.


És kezdődik elölről 🙂



2023. jan. 26. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Ne zongorázzál
Hagyjad ott a sulit és csináld csak azt
Más
7 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Órát állíts, és hagyd abba, mikor jelez.
2023. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Kevesebb időt zongorázz, és úgy jut majd mindenre időd.
2023. jan. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy művész lány <3 <3
2023. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha magántanuló lennél?
2023. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első, már próbáltam de nem használt sokat.

Négyes, nem mennének bele a szüleim. Felmerült már többször is, de végül jobbnak látták hogy nem :(

2023. jan. 28. 22:11
 6/9 anonim válasza:
Jársz Zeneiskolába is? 🙂
2023. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem
2023. jan. 31. 18:48
 8/9 anonim válasza:
100%

Vedd rá a szüleid, hogy beiratkozhass egybe. 18 év alatt kedvezményes áron van. Közel NEM kerül annyiba mint egy magántanár.


Menj el ezekbe az irányba:

6-8 év Alapfokú művészeti iskola (egyenlőre zeneiskola alatt ezt értem!!!)

2-4 év konzi

3-5 év Zeneművészeti (esetleg Zeneakadémia)


Ha csak hobbi szinten szereted, maradhatsz kizárólag az Alapfokúba.


Én viszont, úgy gondolom neked mindenképp Zongoristának kéne lenned 🙂🎵.


Ha tehetséges vagy akkor a fenti kötőjeles részek amit évben megadtam, rövidíthető valamennyire. Ha nem vagy tehetséges, akkor marad annyi. De akkor is sikerül kellő szorgalommal, kitartással. 🎶🎹

2023. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu...én is zongorázom,de nálam pont az ellenkező van...szeretek játszani,de jelenleg nagyon nehezen veszem rá magamat,mert nem nagyon haladunk az anyagban és így unalmas...


Szerintem is járj zeneiskolába,illetve próbáld fejleszteni az akaraterődet!Az időzítőt is szerintem próbáld még ki.(Olvastam,hogy nem megy,de ha fejleszted az akaraterődet,sikerülni fog!)

2023. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!