Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Anyám állandóan azzal b*sztat,...

Anyám állandóan azzal b*sztat, hogy nincsenek barátaim, nem lehetne valahogy leszoktatni erről? Egyébként meg van 2 közelebbi barátnőm, de néhány lánnyal még jóban vagyok az osztályból.

Figyelt kérdés

Van egy idézet, asszem' így van: "A barátságot nem mértékkel kell mérni, hanem minőséggel."

Már nem tom hogy volt, de valamiről beszélgettünk kb. ilyen időben, mint most (délután, sötétedés), mondtam, hogy "egyedül nincs kedvem elmenni x helyre", mire megkérdezte, hogy miért nem hívom el a barátaimat. Mondtam, hogy xy most épp elutazott, yx pedig ehhez messze lakik. Aztán megkérdezte, hogy miért nincsenek barátaim, mire mondtam, hogy vannak (rájuk gondoltam), aztán számonkérte, hogy kik vannak még.



2013. márc. 3. 17:25
 1/2 Emberek ***** válasza:
talán aggódik miattad, valószínű túl sok időt töltesz otthon. tényleg csak azt lehet ajánlani, hogy menj el és dumálj a barátaiddal!
2013. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anyukád csak jót akar neked! Nyugtasd le magad, vele meg beszéld meg a dolgot! :)
2013. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!