Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elmenjek pszchiológushoz?

Elmenjek pszchiológushoz?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, eléggé introvertált. Barátaim nincsenek, párkapcsolatom nincs. Otthon lakom a családommal. Nemrég jöttem el a munkahelyemről, mert elég messze volt, nagyon sokat kellett naponta utaznom, sokszor későn este értem haza. Itthon már kezdek nagyon unatkozni, de nem vesznek fel dolgozni sehova+a környékünkön elég kevés a lehetőség. Van érettségim+szakmám. Mindig is introvertált voltam, enyhe depresszióra utaló jelek régebben is voltak, de így hogy sokat vagyok itthon fellendült. Mit tegyek?

2023. febr. 8. 17:05
 1/1 anonim válasza:
84%
Egy közelebbi nagyobb városba nem tudnál elköltözni albérletbe, hogy ott dolgozz? Aztán a munka, a hobbi és egyebek mentén esélyes, hogy társaságod is lesz. Mit szeretnél, mi az elsődleges a felsorolt nincsek közül?
2023. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!