Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem engedi anyám hogy...

Miért nem engedi anyám hogy elolvassam a saját magamról szóló pszchiológus szakvéleményt?

Figyelt kérdés
Nem ad rá okot, csak azt mondja hogy nem akartam neki elmondani semmit, és ezért, amiért nem bízok benne. Ennek szerintem semmi értelme. Felhívhatom a pszchiologusom, hogy küldje el nekem is?

2021. dec. 17. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
16
2021. dec. 17. 16:20
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Kiskorú vagy, tehát bizonyos szempontból érthető, hogy a gondviselődnek adták oda a szakvéleményt. Azt sajnos nem tudom, hogy ilyen esetben kiadhatja-e neked a pszichológus...
2021. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De ennek nem látom semmi értelmét. Hogy kéne meggyógyulnom, ha azt sem mondják el mi a bajom?
2021. dec. 17. 16:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felhívhatod a pszichológusodat, de vedd figyelembe, hogy neki joga van azt mondani, hogy csak anyukádnak adja oda. Semmit sem veszítesz azzal, ha megkérdezed.
2021. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként, mi van pontosan egy szakvéleményben? Én anyukámnak semmit nem mondtam el, és nem is akartam, de tudtommal abban minden benne van. Akkor most a titoktartása ennyi volt?:(
2021. dec. 17. 17:01
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6: milyen okból kerültél pszichológushoz? Miről beszélgettetek vele? Mi volt a gyanú a diagnózishoz?
2021. dec. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Ehhez elsősorban azt kellene tudni, hogy miért mentél pszichológushoz?

Egyébként nem, a szakvéleményben közel sincs benne minden. A pszichológus minden olyan dologról beszámolhat a szüleidnek, amiknek rád nézve nincsenek hátrányos következményei.

2021. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Derealizáció, szorongás. De kb 4 alkalmat voltam nála. Most mennék át pszchiáterhez, a pszchiológusom azt mondta, hogy lehet befekszem a vadaskertbe vagy a veszprémi gyermekpszchiátriára. Javasolta,hogy majd kéne szednem homeopátiás nyugtató dolgokat, ha nem segít rendes nyugtatókat. De itt megálltunk. Még a pacás tesztet sem beszéltük meg. Teljesen tudatlan vagyok magammal szemben.
2021. dec. 17. 17:10
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Most úgy őszintén, ha a homeopátia előkerült, az elég szomorú. Átverés az egész, esetleg placebo miatt írhatná fel hátha segít. A rendes nyugtatók sem megoldás, fiatalon főleg nem. Olyan pszichológust (nem pszichiátert) kellene keresni, akit valóban érdekel a problémád és megpróbálja természetes úton kezelni (NEM homeopátia!), és ha ő is úgy látja hogy szükségesek a gyógyszerek, csak a legvégső esetben írja fel. Ez az én saját véleményem, te még tapasztalatlan vagy mivel nincs elég információd arról hogy működnek valóban a dolgok, de a legjobbakat kívánom és remélem jól leszel.
2021. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!