Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek jó a felfogásom?

Szerintetek jó a felfogásom?

Figyelt kérdés

Nem érdekel hogy ki mit gondol rólam, teljesen átlagos lány vagyok, zárkózott eléggé, de nem keresem a bajt, nem zavarok semkit, csak úgy elvagyok a saját kis világomban(viszont ha engem bántanak akkor én is visszaadom), normálisan öltözködök, van 1-2 divatos ruhám amit néha felveszek suliba is(de nem r1bancos!!) Eléggé vékonyka vagyok, lapos is vagyok, kicsi a mellem, vagyis szinte alig van(de ez sem zavar, sőt imádom:) Igazából a testemmel kapcsolatban azt gondolom hogy szeretném megtartani hogy vékony vagyok ezért én úgy szoktam hogy egyik nap kicsit kevesebbet eszek, másik nap meg többet, és így tartom a súlyom, ezt tapasztaltam.

Ilyen ruhákat hordok hideg idszakban: passzos farmer nadrágok (vagyis rajtam nem feszül mivel sovány a lábam), bő nadrágok néha, nagy pulcsik

Nyári időszakban pedig normális nyári ruhákat

A cipőim is normálisak, van Vans, és Converse cipőm is.


2023. febr. 19. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Nem.
2023. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem nem egészség kategória. Meg tudnád indokolni, miért ide került?
2023. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sztem ide illett.
2023. febr. 19. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy az életfelfogásod, vagy a felfogó képességed?

Mert nem mindegy.

Ha előbbi, akkor igen, rendben van.

Utóbbit nem tudjuk.

2023. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!