Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretem megbotránkoztatni az...

Szeretem megbotránkoztatni az embereket, elitélitek vagy kedvelitek?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy nem érdekel mások véleménye,de nagyon fura a világnézetem, pl. nem érdekel h egy ember fiu e vagy lány, képes vagyok ugyanolyan módon szeretni néha, meg ha simán leülök a földre, akárhol, sőt szeretem is, olyan 'szabad' hangulata van az ilyeneknek,szeretek uccán is lenni, nem fujjogok ha a földröl kell ennem vmit, ha vkit kedvelek, gyakran mutatom ki ugy h megnyalom vagy megharapom, sztem vicces XD,de van akit ismerek, nagyon veszi a poént, de mikor poénbol leköptem az már neki is sok volt,és megsértődött, én meg nem értettem miért,sztem ez nem gáz,most már meg se merek szólalni kultúrált környezetbe..XD szines a hajam, képes vagyok fura ruhaösszeállításokat felvenni, arcomon van 5pirszing, ez is mind igy egyesek szerint sok, de én ugy gondolkodok, hogy amit meg akarok tenni, megteszem,ha jónak látom..

Szeretek hétvégén jól berugni, és koncerteken pogózni, amit egyesek szintén nem csinálnának velem, valszeg nem jó suliba keveredtem, de már mind1 :D


Csak 1-2 ember van aki belemegy velem őrültségekbe, de szeretnék többet magam körül, mert ez igy nem túl jó,mer ha nem érnek rá az gáz, ha esetleg veszed a témát irhatnál nekem ide alullra:DD JA meg hogy mit gondolsz azon kivül h nem vagyok normális...:D


2010. okt. 5. 17:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hm igazábol eléggé elitélem az ilyen emót,az önsajnálattal együtt, meg az érzelmekkel együtt, én nem nagyon szeretem az érzelmeket, főleg nem kinyilvánitani, nagyon ritkán teszem,akkor is inkább teszem, mintsem mondom,ezt ugy értem, hogy nem mondom vkinek ha szeretem, viszont kiállok mellette, meg figyelembe veszem az igényeit, amugy lejány vagyok meg 17.


Modnjuk ez butaság, h a köpködésen fennakadtok, ez nem sokszori eset xDD Csak ezt igazábol egy példa volt azért mondtam h nem birom felfogni h az embereknek ez miért annyira visszataszitó xD jó oké kutatások fertőzés stb de ez nemilyen veszélyes, nemlehetmindenkitisztaságmániás.

2010. okt. 5. 18:46
 12/19 anonim válasza:

Mindesg, nekem szimpi vagy (:


Inis_Mona

2010. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én most költöztem egy olyan városba, Budapest külterületére, ahol rengeteg tehetős ember van. És csodák-csodája, rengeteg ilyen hozzád hasonló majomember van, akikkel kapcsolatban azt a konzekvenciát vontam le, hogy a végtelenségig el vannak kényeztetve, és egyszerűen nem tudnak mit kezdeni magukkal. Kockásbézbollsapkás kis hülyegyerekek, akiknek az a legjobb hobbijuk, hogy összebas..ák az újonnan felhúzott, fa buszmegállót, mert amúgy az nagyon snasszul nézett ki. Én azt javaslom, hogy menj el sportolni, valamivel kösd le a fölös energiáid, tedd magad hasznossá, önmagad, a szüleid, vagy a társadalom számára, mert ahogy előttem is írták, magadra maradsz, ami azt jelenti, hogy nemhogy kevesebben fognak utálni azért, amilyen vagy hanem mindenki gyűlölni fog. 25-30 évesen majd ülsz a földön és gondolkodsz, hogy hol ba...tad el. Hát itt. Ha meg nem tetszik ez a világ, akkor köss villamos vezetéket mind az 5 pirszingedre, az igazán vicces lesz... idióta hülyegyerek. Egyszer jönnél velem szembe, reflexből eltörném rajtad a viperám...
2010. okt. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Előző hozzászólótól egy sekélyes, felszínes, sztereotíp, és a végén "egy csöppet sem gyerekes és bunkó hozzászólást olvashattunk"... nagyon jó, ezaz, általánosítsunk...grat.


I.M.

2010. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Félig ijesztő, félig csodálnálak az eredetiségedért:)
2010. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kinek hogy....amugy birnak most is elég sokan :)És bocs, tanulok rendesen, nem tudom hogy el lennék e kényeztetve, de szeretem inkább magam megoldani a dolgokat, nem szeretem ha hurdozzák a seggem kocsival, inkább megyek gyalog. Lehet sok mindent meg tehetnék, de nincs hozzá akkora pofám,hogy anyámék pénzét szórjam.(Lehet lázadni most is, pirszingeimet is magamnak szúrtam.) Nem rongálok mert értelmetlen. Egyszerüen, inkább életemen kivül szeretném hagyni azt a luxus világot, amit egyesek maguk körül teremtettek, mert csak elrontja a társadalmat,és hazugságot szül.

Pestet meg nem szeretem, túl sok a felszines ember.

2010. okt. 7. 19:16
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el, mert te ilyen vagy, akkor ítélkezek mikor valaki csak azért csinálja, hogy feltűnjön, mert szereti ha mindig ráfigyelnek..stb.

A köpködős rész nekem sem tetszett, nem tudom, én nem szeretem, ha egy ember ennyire primitív. Ha leköpnél valószínűleg én is megsértődnék. sőt..

Azon kívül csináld azt ami jólesik. CSak tényleg ne csodálkozz, ha nem marad senki neked, főleg a köpködéseid miatt-nem hiszem, hogy ép eszű ember azt eltűrné, hogy valaki telibe leköpje...

Én pont a másik véglet vagyok, tehát én inkább kerülöm az ilyen embereket. Leszívják az energiámat, és inkább menekülök előlük. Barátkozz olyanokkal akik olyanok , mint te így nem maradsz egyedül.

2010. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább add önmagadat.
2010. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

légyszives olvassatok...mindent leirtam:D

Amugy kösz megintcsak a kommenteket:)

2010. okt. 10. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!