Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mekkora életképtelenségre utal?

Mekkora életképtelenségre utal?

Figyelt kérdés

22 évesen kezdtem el a jogosítványt. A mai napig emlékszek, hogy az eü vizsga előtt vártunk, és a következő én voltam a sorban. Elővettem a kifizetetlen csekket, letéptem a kis részt és úgy mentem be. Elzavartak kifizettetni, és hülyének is nézett mindenki. Érthető. Ez mekkora szégyen?

14-15 éves korom óta fizetek csekket, mert a szüleim megbíztak vele. De valahogy akkor kiesett minden életképességem és sikerült összehozni ezt. Ez mitől lehet? Ennyire stresszes állapotban lehettem volna? Bár nem hiszem, ennél nagyobb stresszforrásaim is voltak az életben, mégsem csináltam ekkora hülyeséget. Azóta eltelt sok idő.



2023. febr. 24. 16:58
 1/4 anonim válasza:
85%

Semekkorára?

Elfelejtettél egy csekket. Nagy ügy. Legközelebb jobban figyelsz.

2023. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem életképtelenség. Elfelejtetted, ennyi. Más is elfelejt ezt-azt, mindenki csinál hülyeségeket.
2023. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A stressznek vannak ilyen hatásai is, ennek nincs köze az életképtelenséghez, semmi baj. Persze ciki lehetett, de ilyet mindenki tapasztal élete során.
2023. febr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Egy ismerősöm mesélte, hogy egyik nap a munkában valami bojlert rosszul kötött be és az berobbant. Szerencsére senkinek és semminek nem lett semmi baja csak nagy volt a robaj és utána magyarázkodhatott a tulajnak, hogy ez természetes az első beüzemelésnél.


Őt senki nem nézte hülyének és nem tartották életképtelennek, de ő saját magát annál inkább, mert 14 éves kora óta szerel és soha ilyen hibát nem követett el, kivéve akkor.


Szóval a gond ott van, hogy sok embernek nyilvánvalóak dolgok és kinézik azt ami a másiknak nem. Pedig ha belegondolsz még a járás sem annyira egyértelmű, hiszen azt is hónapokig tanuljuk. :-)

2023. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!