Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mentális betegség, vagy...

Az mentális betegség, vagy életképtelenség ha nem tudom szervezni az életemet, Megfulladok a teendőkben mert nem tudom rangsorolni és csak kapkodok, tüzet oltok?

Figyelt kérdés
2022. okt. 13. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Egyik sem, ez sajnos egy teljesen átlagos felnőtt ember mindennapi élete. Nem kéne így lennie, de sokszor nem megy másképp.
2022. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem betegség, de esetleg pszichológus segíthet abban, hogy döntésképesebb legyél, jobban tudj rangsorolni a teendőid között, ne folyjon ki az idő a kezed közül. Pl. olvastam hasonlót diákról, akinek ezért ment nehezen a tanulás: elvacakolta az idejét a tanulnivalók fölött, de valahogy nem tudta rákényszeríteni magát arra, hogy odafigyeljen és flottul csinálja. Pszichológushoz vitték és az segített is rajta.
2022. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján normális, nrm vagy eletkeptelen sem.


Nekem mentalis betegseg elott(?) is voltak olyanok amiket irsz, stressz is kozre jatszott sokszor abban hogy nem osztottam be jol az idomet.

Amikor meg beutott a problemam, akkor meg szimplan kerultem, ami szorongast okozott, dependens lettem, amikor meg full kijott rajtam ez a szorongasos allapot, akkor mar total megbenultam, semmit nem inteztem el, amit kellett volna...ez ebresztett ra h kell segitseg.

2022. okt. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!