Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az arrogáns emeberek érzik...

Az arrogáns emeberek érzik hogy van velük valami baj? Vagy egyáltalán nem? Lehet velük tenni valamit?

Figyelt kérdés
Egyre több arrogáns,lekezelő, okoskodó kommentet olvasok. Van hogy manipulálni akarják a kérdezőt, vagy kiveszik a szövegkörnyezetből ami ahhoz kell hogy nekik legyen igazuk. Kicsit ijesztő hogy ennyi ilyen ember van. Persze eddig is tudtam, de itt bátrabbak az emberek.
2023. márc. 23. 21:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Emberek*
2023. márc. 23. 22:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudatában vagyok, amikor arrogáns vagyok, de nem érzem, hogy velem olyankor baj lenne. Talán ok-okozati a dolog. Nekem igazából "erőlködnöm" kellene ahhoz, hogy az igazam bizonygassam, például amit írtál is, hogy szövegkörnyezetből másolgassak. Tehát nálam lehet, hogy nem zsigerből jön a dolog. Vagy mit tudom én. :) Ha ignorálnak, az nem esik jól, úgyhogy ennyit tudok tanácsolni, hogy azt tedd az ilyen emberekkel.
2023. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Szerintem mindenki tud arrogáns lenni (én is) , de arra gondoltam amikor az alaptermeszete olyan valakinek. Minden beszélgetés, megszólaláa, vita stb.


Az a baj az ignorálás hogy nem mindenkinél válik be, mert van aki ezt sikerként könyveli el és csak még nagyobb lesz az arca.

2023. márc. 23. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ilyen alaptermészettel születik valaki. Valami oka biztosan van, mentális probléma, környezet vagy akármi. Én pedig úgy gondolom, hogy akkor érzi is, hogy ez így nem oké, csak nem tud/akar ellene tenni.


Nagy siker... :D Olyan helyzetben viszont magaddal tisztázd, hogy ez neked mit és miért számít? Ha élvezkedni akar a nyomorában a tróger, hát hadd tegye. Akiknek ilyen önigazolásokra van szükségük, azok szerintem elég hiányos lelkivilágú emberek és nem is foglalkozom a véleményükkel.

2023. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, aki igen, van, aki nem.
2023. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!