Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ne legyek arrogáns?

Hogyan ne legyek arrogáns?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon emberbarát voltam, igyekeztem mindenkire figyelni, ugyanúgy kezelni a véleményüket. Középiskolában ez megváltozott, sokkal több dologgal foglalkoztam mint addig, sok új dolgot megtapasztaltam és észrevettem, mint a kortársaim. Eleinte csak vicces megjegyzéseket tettem, később rájöttem, hogy ez nem vicc, tényleg jobbnak és értékesebbnek gondolom magam mint mások. Persze mióta erre rájöttem, folyamatosan azon gondolkodom, hogy ugyan milyen jogon nevezem magam jobbnak, de erre nem létezik normális érv. Viszont az érzés ettől függetlenül ugyanúgy megmarad, és ötletem sincs, hogy mégis mihez kezdjek ezzel.
2013. márc. 10. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a téged körülvevő emberek nagy része "nem passzol" hozzád? Más foglalkoztatja őket, más a humoruk, életfelfogásuk, amit te nem tudsz összeegyeztetni magaddal, és ezért gondolod, hogy jobb vagy náluk?
2013. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehetséges
2013. márc. 10. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!