Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akik otthagytátok az egyetemet...

Akik otthagytátok az egyetemet, milyen irányba mentetek?

Figyelt kérdés
Beleerőltettem magam a felsőoktatásba, de ahogy telik az idő, egyre nyugtalanabb vagyok, valami hang az súgja, hogy ez nem az én utam, váltani kellene. Otthon, s más ismerős is azt mondja, egy diploma kell. Nem vagyok olyan rossz tanuló az egyetemen se, bár csak egy darab félévet tudok magam mögött, a mostani elég húzós. Tanári szak egyébként, nem részletezem most, hogy milyen szakpár. De a kérdésem, aki otthagytam az egyetemet, mihez kezdett? Boldogabb vagy azóta?
2023. ápr. 2. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagytam ott, jelenleg másodéves hallgató vagyok. Munka mellett csinálom, szóval jól tudom, hogy mennyire nehéz az. 1 félév az semmi, de ha nem érzel magadban motivációt, akkor inkább hagyd ott. Miből szeretnél majd megélni?
2023. ápr. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!