Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek jó vagy rossz...

Szerintetek jó vagy rossz dolog koraérettnek lenni?

Figyelt kérdés

Sajnos én úgy érzem az vagyok.Egy részről borzalmas,mert nem találom a helyem.Másrészről jó olyan dolgokat csinálni,keresni amiket szeretnék.Itt megint csak rossz,mert minden nap látom hogy a többiek olyanok amilyenek és ez szomorúvá tesz,nem tudom miért,ki tudja,lehet hogy a lelkem mélyén én is olyan akarok lenni.Az eszem keményen ellenáll ennek,az nem akarja hogy olyanná váljak.Tudja hogy nem lennék képes rá.

Szeretnék erről a dologról többet megtudni.


2010. okt. 8. 10:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

11:22 :)

Engem igazából csak az aggaszt, hogy soha nem lehet tudni biztosra, hogy mi az igazság valójában. (ha egyáltalán létezik ezen a területen igazság)

A 200 000-et arra értettem, hogy ezer féle torzulata lehet ennek a dolognak. Mondok párat:

1:Azt hiszed koraérett vagy, de idővel elkezdesz társaságba járni és kiderül, hogy nem vagy az.

2:Azt hiszed koraérett vagy, de idővel elkezdesz társaságba járni és kiderül, hogy az vagy, de ottmaradsz a társasággal.

3:Ugyan az mint a második de nem maradsz ott.

4:Azt hiszed, hogy koraérett vagy és magányosan halsz meg, mert nem vagy képes ezt feladni.

5:Azt hiszed nem vagy koraérett, pedig az vagy és egy életen át nem tudod mi volt a baj veled.


Nem is 200 000 hanem akár végtelen torzulatai is lehetnek ennek a dolognak és soha nem tudjuk meg, hogy melyik igaz valójában.


Amit meg írtál, hogy a környezetedtől kell megtudni, na az meg már egy másik tészta, hogy a környezeted milyen, na annak hány milliárd torzulata lehet.

Az élet igazságtalan. :S :)

2010. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!