Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez most baj? Mindig álom...

Ez most baj? Mindig álom világban élek, mindig csak álmodozok, és sosem akarok a valóságba lenni.

Figyelt kérdés
Mindig egy életet történetet képzelek el.. Apu azt mondja hogy már szinte beteges. Szerintetek? Köszönöm a válaszokat 17L
2010. okt. 8. 16:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
pont olyan vagy mint én :)
2010. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
utolsó...fiú vagy lány vagy?
2010. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is dettó ien vagyok :P Csak nem "annyira" beteges:) Sztem nem gáz ha álmodozol csak tudj a valóságban is élni és ne vonj a 2 világ között párhuzamot =) Tudd elválasztani a 2 világot :) Nálam ez úgyvan h amikor engedi időm csak úgy elkalandozok a nagyvilágba a vágyaim és álmaimba amiket tudom h ugysem kapok meg vagy úgysem érem el :) De amikor "felébredek" tudom h ez csak álom... és nem keverem a kettőt .. jobb esetbe xD:D Már megesett:S

17/L

2010. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
én is szoktam álmodozni(nálam jól jön az álmodozás és kreativitás,mer azt tervezem hogy majd csinálok egy játékot.)de az tényleg rossz érzés amikor álmodozás után szembesülsz azzal hogy ez nem a valóság,de erre is van megoldás,az álom,én egyre töbször jövök rá mikor álmodok ésakor tudod irányítani és akor tényleg érzed amire gondolsz(pl.:ha hozzád érnek)és utána nem érdekel hogy álom mert teljesen olyan mind a valóság és így regel boldogan kelek fel,de tudnod kell irányítani az álmod.
2010. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 tomy88trance ***** válasza:
Régi kérdés,de szerintem nem baj, sőt :) Van fantáziád ,biztos nem vagy unalmas :) Akik nem álmodoznak és folyton a realitást szajkózzák unalmas ,fantáziátlan emberek :) Én is sokat álmodozom ,talán igen azért,mert sz.r az élet,de erre a pluszra szükség van szerintem, mármint amit az álmodozás adhat. 27/F
2016. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen.Baj.jaa ez már 2010-es...xD na mindegy.Én egész tini koromban álmodoztam,ruhákkal foglalkoztam,misztikus hangulatokkal meg ilyen hülyeségek,meg kalandozni akartam másik világokban jófej tinikkel.A valóságban annyit láttak ebből,hogy érdekesen öltözöm,közben unott képet vágok és úgy megyek,mint aki nincs is ott.Most meg elmúlt a tini kor,és olyan mintha nem is lett volna.


20/L

2016. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!